Czy Egurrola boi się Józefowicza?

Czy ich konflikt zaogni się w najbliższej edycji "Tańca z Gwiazdami"?

Konflikt między Agustinem Egurrolą a Januszem Józefowiczem trwa długo. Przed laty Józefowicz nie przyjął do Teatru Studia "Buffo" Egurroli twierdząc, że ten... jest słabym tancerzem!

Egurrola jest pamiętliwy i do dziś nie wybaczył Józefowiczowi, że ten go odrzucił na castingu. Można to było zaobserwować gdy w 2007 roku Natasza Urbańska brała udział w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Jej rywalami byli m.in.  The Jet Set i Hanna Stach. Choreografię Urbańskiej przygotowywał Józefowicz, a The Jet Set i Stach - Egurrola. Na dodatek Egurrola był wtedy w jury. Gdy prowadząca koncert Paulina Chylewska poprosiła go po wszystkich występach o komentarz, Egurrola pochwalił "swoich" i zganił Urbańską. Józefowicz nie wytrzymał i między panami doszło do ostrej wymiany słów...

Od września to Józefowicz będzie jurorem "Tańca z Gwiazdami", a Egurrola jak zwykle choreografem show. Czy Egurrola jest przygotowany na to, że Józefowiczowi nagminnie mogą nie podobać się jego pomysły?

TVN zapewnia, że Egurrola się nie boi. Ale Justyna Steczkowska też zapewniała, że nie boi się Dody, a jak było widzieliśmy w trzeciej edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie"... ;-)

pałacyk

Zobacz także:

Oni wzięli ślub w tajemnicy

Gwiazdy spod szczęśliwej 13-tki

Gafa Farnej. Zniechęca Czechów do Polski?!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.