Jenna Jameson niknie w oczach

Niepokoimy się o Jennę Jameson. Za każdym razem kiedy ją widzimy, to mamy wrażenie, że jest jej mniej. Co więcej - zdaje się, że najnowszy mężczyzna jej życia, mistrz amerykańskich sztuk walki, brazylijskiego jiu jitsu i tajskiego boksu - Tito Ortiz - ma obwód bicepsu większy niż talia Jenny.

W każdym razie Tito bardzo kocha Jennę:

Bardzo mi się podoba to, że jest pragmatyczną kobietą, jest bardzo wykształcona w robieniu pieniędzy. Bardzo fajnie jest zobaczyć kobietę, która zrobiła z siebie ikonę. Jest charyzmatyczna, inteligentna. Jest wiele rzeczy, które mógłbym o niej powiedzieć. To mnie najbardziej interesowało, bo kiedy zacząłem sie z nią spotykać, oczekiwałem czegoś zupełnie innego, a to co dostałem, to nieoszlifowany diament, albo raczej oszlifowany, ale teraz dla mnie świeci się znacznie bardziej. Jestem pod wielkim wrażeniem jej osobowości. Jest autentyczna i zakochałem się w niej. (...) Bardzo fajnie, że nie pali papierosów, nie imprezuje. To naprawdę fajnie mieć kogoś, kto dba o swoje zdrowie i o siebie. Dba o te same rzeczy, o które dbam ja. Jestem w nią zapatrzony.

Miłość w stylu Apacz

Jenna i Tito poznali się na myspace. Jenna zagadała, spotkali się po jednej z walk Tito, było miło, no i tak już zostało. Tito nie jest zazdrosny o przeszłość Jenny. Życzymy im wszystkiego najlepszego.

Wino ambrozją zakochanych

Mnóstwo romantycznych zdjęć Jenny i Tito można obejrzeć na profilu Jenny na myspace . Profil Tito jest dużo mniej romantyczny:

July 7th will be the next Beating!!!!!!!Spread the WORD!!!!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.