Influencerka mówi jedno zdanie i mężczyźni chcą ją za żonę. Nauczyła się go od Pameli Anderson

Influencerka podzieliła się z obserwatorami sposobem na zdobycie wymarzonego mężczyzny. Wypowiada jedno zdanie i każdy chce wziąć z nią ślub. Wzoruje się na Pameli Anderson.

Marina Neuman to amerykańska influencerka mieszkająca w Miami. 26-latka szuka obecnie partnera, jednak większość randek, na których była, kończyło się porażką. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy obejrzała dokument Pameli Anderson. Gwiazda "Słonecznego patrolu" zdradziła w nim swój sposób na zdobycie upragnionego mężczyzny. Taktyka aktorki działa na zasadzie odwróconej psychologii. Jeżeli kobieta chce wyjść za mąż, to musi powiedzieć na randce, że wcale nie planuje ślubu. Anderson twierdzi, że wykorzystanie tej metody w praktyce gwarantuje oświadczyny po pół roku. Marina Neuman poszła w ślady aktorki. Efekty zaskoczyły wszystkich.

Zobacz wideo Tiktokerka Natalia Sisik zagrała w Koło Plotka

Influencerka wykorzystała taktykę Pameli Anderson. Zadziałało

Marina Neuman postanowiła posłuchać gwiazdy "Słonecznego patrolu". Od niedawna zaczęła mówić mężczyznom, że nie planuje stanąć na ślubnym kobiercu. Tiktokerka podzieliła się efektami swoich działań i nagrała filmik, w którym przyznała rację Pameli Anderson. Neuman wyjawiła obserwatorom, że wypowiadane przez nią słowa wywołują w kandydatach natychmiastowe zmiany i większość adoratorów chce z nią być. - To niesamowite, co odwrócona psychologia robi z mózgiem mężczyzn. Kiedy są odrzuceni, biorą za cel przekonać cię, że nie masz racji. Zaczynają się starać bardziej niż kiedykolwiek - tłumaczyła. Myślicie, że za pół roku zobaczymy Neuman z pierścionkiem zaręczynowym?

Marina Neuman radzi swoim obserwatorom

Influencerka kontynuuje nagrywanie TikToków o relacjach. Za cel wzięła sobie pomaganie obserwatorom w znalezieniu drugiej połówki. Jak zauważa Neuman, kobiety już na pierwszej randce powinny być pewne siebie i wiedzieć, czego chcą - Przyszły mąż powinien uznawać twoje wartości od pierwszego dnia, gdy cię pozna. Uważam, że dla kobiet jest to bardzo ważne. Trzeba znać i doceniać swoją wartość - podsumowała w filmiku. ZOBACZ TEŻ: Tiktokerka prawie umówiła się z przestępcą na Tinderze. W porę zorientowała się, że już go gdzieś widziała

Marina NeumanMarina Neuman Fot. @marinaneuman / Instagram

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. ZAGŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.