Po raz kolejny plotki o planach politycznych Tomka Lisa mogą wpłynąć negatywnie na jego karierę telewizyjną. Kilka lat temu, gdy jedna z gazet opublikowała sondaż, według którego Tomasz Lis był jednym z faworytów do fotela prezydenta, stacja TVN zerwała z nim kontrakt. Lis odszedł wtedy od "Faktów", które jakby nie było stworzył. Teraz mamy powtórkę z rozrywki. Dziennikarz z tego samego powodu może stracić prace w Dwójce. Prawda jest taka, że w TVP ma wielu przeciwników. Jednym z nich jest związany z PiS-em, Sławomir Siwek.
Tomasz Lis chciałby kandydować w wyborach prezydenckich. Nie widzę żadnego powodu, aby z pieniędzy TVP robić mu kampanię wyborczą. Poza tym płacimy mu o wiele za dużo. Dziennikarsko jest dynamicznie i prowokacyjnie. Ale autorski program Tomasza Lisa nie mieści się w tym, co nazywamy pluralizmem mediów publicznych - mówił w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" Siwek.
Poza tym płacimy mu za dużo? Z pana Siwka wyszła tzw. żółć . W tym samym wywiadzie Siwek stwierdzi również, że Hanna Lis przed podjęciem ważnych programowych decyzji często konsultowała się ze mężem. Dlatego ją wyrzucili?
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdradził, ile zebrał do puszki WOŚP. "Jak za jeden dzień, to chyba dobrze"
Nowe wieści o zdrowiu Michała Wójcika z Ani Mru-Mru. "Potrzebna chwila ciszy"
Prezes Republiki wygrał w sądzie z TVN. Stacja wydała oświadczenie
Czerwik i Sierpiński oceniają kreacje z Grammy 2026. "Jak na nią, to po prostu bida"
Internauci zagotowali się po "The Voice Senior". Oberwało się Jeżowskiej
Gwiazdy podczas Grammy uderzyły w Trumpa i ICE. Były owacje na stojąco
Emocjonalny wpis Pawła Małaszyńskiego. "Dwa lata temu umarł uśmiech"
Fani grzmią po koncercie Ryszarda Rynkowskiego. Tego żądają od organizatorów
Anna Bardowska brylowała na 40. urodzinach męża. Tak się wystroiła