Feel, Edyta Górniak i Kayah - na nocy sylwestrowej w Warszawie!

Polsat chce pogodzić Górniak i Kayah?

Telewizja Polsat podjęła się trudnego zadania zorganizowania lepszej imprezy sylwestrowej niż telewizyjna Dwójka. Na miejsc imprezy Nina Terentiew wybrała Warszawę. Na poniedziałkowej konferencji prasowej Polsatu przedstawiono artystów, prowadzących oraz program imprezy. Służyć pomocom Polsatowi będzie urząd miasta Warszawy, który na konferencji reprezentowała prezydent Hanna Gronkiewicz-Walc. Polsat zdecydował, że impreza odbędzie się na placu Konstytucji, a nie jak było dotychczas na placu Defilad. Noc sylwestrową będą prowadziły trzy pary prowadzących. Joanna Liszowska z Krzysztofem Ibiszem, Agata Młynarska z Rafałem Bryndalem, a Agnieszka Popielewicz z Maćkiem Dowborem . Motywem przewodnim imprezy będą przeboje Abby. Nina Terentiew zdecydowała tak po tym gdy zobaczyła jak wielki sukces osiągnął film "Mamma Mia". Jednym z wykonawców będzie Ewelina Flinta.

Zaśpiewam oczywiście piosenkę " Żałuje", która jest moim największym przebojem. Razem Łukaszem Zagrobelnym, który również wystąpi w Warszawie zaśpiewamy "Nie kłam, że kochasz mnie". Ja nie zaśpiewam przebojów Abby, tylko utwory ze swoich płyt - powiedziała Ewelina w rozmowie z Plotkiem.

Gwiazdami imprezy będą: Edyta Górniak, Kayah, Feel, Paweł Kukiz, Ewelina Flinta, Łukasz Zagrobleny, Blue Cafe, Kombii, Bracia, Sami, Golec Orkiestra, Boys oraz uczestnicy "Fabryki gwiazd". Bracia Golcowie śpiewający piosenki Abby? Ciężko nam sobie to wyobrazić. W każdym razie zainteresowała nas inna rzecz. Jak powszechnie wiadomo Doda jest trochę skłócona z Justką , a Kayah z Edytą Górniak . Na imprezie sylwestrowej zorganizowanej przez Dwójkę Steczkowska wystąpi z Rabczewską na jednej scenie. Z kolei w Warszawie to Kayah będzie zmuszona pojawić się na scenie z Edytą. Czyżby Polsat i Dwójka postawiły sobie za punkt honoru pogodzenie w tę wyjątkową noc największych polskich piosenkarek?

Piotr Kupicha: Sylwestra spędzimy w Warszawie | wideo

Więcej o: