Arciuch nie dostanie rozwodu?

Jej kochanek jest już wolny. Ona nadal nie dostała rozwodu.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o rozwodzie Bartka Kasprzykowskiego i Agnieszki Kościuszko. Była żona aktora złożyła pozew, ponieważ dowiedziała się o romansie Bartka i Tamary Arciuch . Aktorka nie przyznała publicznie, że łączy ją z Bartkiem coś więcej niż przyjaźń, ale gdy media napisały o ich zażyłych stosunkach, szybko wystąpiła z wnioskiem o rozwód.

Tamarze wcale nie będzie łatwo się rozwieść, bo jej mąż nie zamierza niczego ułatwiać. Bernard otwarcie mówi, że nie da jej rozwodu, jest wściekły na Tamarę i chce zrobić wszystko, by ona nie była znów wolna - zdradza "Faktowi" znajoma męża Tamary.

Na mieście plotkuje się też, że mąż Arciuch , który również jest aktorem, nie odniósł tak wielkiego sukcesu jak jego sławna żona. Bernard Szyc na co dzień występuje w Teatrze Muzycznym w Gdyni. W telewizji grał jedynie epizody w paru serialach. Teraz będzie się mścił za to, że Tamara zrobiła większą karierę od niego? Mama zdradza tatę, tata jest zazdrosny o karierę mamy. Najbardziej szkoda nam dziecka.

Lubisz znać najnowsze plotki? Możesz codziennie dostawać maile z gorącymi newsami z życia gwiazd KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Agora SA