Kasia Figura odpadła z "Tańca z gwiazdami"

W trzecim odcinku programu "Taniec z gwiazdami" Kasia Figura po raz kolejny zachwyciła kunsztem aktorskim, ale rozczarowała tańcem. Widzom nie przypadło do gustu jej tango i aktorka musiała pożegnać z się programem.

Kasia Skrzynecka została po raz kolejny skrzywdzona przez stylistów, ale do tego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Nie ona jedyna, bo Kamila Kajak i Ania Głogowska również wyglądały tragicznie.

Jury tego wieczoru było wyjątkowo srogie dla naszych gwiazd. Ofiarami ostrych sędziów zostali: Łukasz Zagrobelny i Marek Kaliszuk, którzy zatańczyli energicznie, ale słabo technicznie, przez co dostali niskie noty. "Pudzian" rewelacyjnie ruszał pośladkami i przewracał Magdą Soszyńską na wszystkie strony. Prezenter MTV Wojtek Łozowski zachwycił jury i publiczność swoim tańcem, uśmiechem i pozytywną energią, która wręcz emanowała z niego.

Robert Kochanek zamiast nauczyć Małgosię Sochę tanga turniejowego, pokazał jej kroki pasodoble i tanga argentyńskiego. Błąd tancerza odbił się na aktorce, która dostała od Iwony Pavlović tylko 3 punkty! Podobnie sytuacja wyglądała w przypadku Roberta Janowskiego. Iwona powiedziała mu, że nie zatańczył w charakterze jiva, ale to nie jego wina tylko Ani Bosak, która uczyła go kroków i techniki. Magda Walach powoli wyrasta na faworytkę programu. Aktorka za swoje tango otrzymała od jurorów aż trzy dziesiątki!

Szkoda, że na parkiecie nie zobaczymy już Kasi Figury...

Więcej o: