Podróż poślubna Lisa i Smoktunowicz

Tomek Lis i Hanna Smoktunowicz wzięli dwa tygodnie temu ślub. W trakcie tej ważnej uroczystości nie towarzyszyli im jednak przyjaciele i rodzina. Tomek i Hania postanowili się zrehabilitować i zabrali najważniejsze osoby w swoim życiu na podróż do Egiptu.

"Młoda" para oraz ich dzieci i przyjaciele zatrzymali się w pięciogwiazdkowym hotelu La Meriden w zatoce Makadi.

Zatoka Makadi słynie z krystalicznie czystej wody i piaszczystych plaż. Nowożeńcy mogą rozkoszować się nie tylko kąpielami w zatoce Morza Czerwonego, pięknym basenem, ale również świetną do nurkowania rafą koralową i prywatnym portem jachtowym. Trudno wyobrazić sobie lepszą scenerię - relacjonuje "SE".

Tuż po powrocie z wypoczynku Tomek i Hania zaczną zapewne rozglądać się za etatem w telewizji. Czy w Telewizji Publicznej przyjmą ich z otwartymi ramionami?

Zdaniem Stefana Niesiołowskiego, Tomasz Lis jest idealnym kandydatem na prezesa TVP.

Tomasz Lis byłby gwarancją profesjonalizmu i uczciwości w TVP. Bo to, co robiły na Woronicza panie Małgorzata Raczyńska, Anita Gargas i Patrycja Kotecka było skandalem. Przy nich to była telewizja polityczna jednej partii. Przy Tomaszu Lisie by się to nie zdarzyło, bo on swoimi programami pokazał, że jest profesjonalistą.

Może i dla Hani znajdzie się etat w TVP?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.