Lis i Smoktunowicz - wyjazd ma zbliżyć ich dzieci

Tomek Lis i Hania Smoktunowicz już wkrótce wyjadą z dziećmi ze swoich poprzednich związków na wakacje. Gwiazdorska para nie zdradziła swoich wakacyjnych planów nawet znajomym, ponieważ nie chce mieć "ogona". Ale nici z tajemnicy. Jak ustaliło "Życie na gorąco" - Tomek i Hania prawdopodobnie pojadą na Sycylię.

Nic dziwnego, że Hanna Smoktunowicz i Tomasz Lis chcieli mieć na wakacjach wolne od dziennikarzy. W końcu to właśnie rok temu "Życie na gorąco" opublikowało zdjęcia z ich pierwszego wspólnego urlopu. I właśnie po tej publikacji pojawiły się plotki o małżeńskich planach pary dziennikarzy.

Magazyn ustalił, że w tym roku Smoktunowicz i Lis zabiorą swoje dzieci do Włoch. Podobno to właśnie zamiłowanie do kuchni włoskiej zbliżyło córki Rusin do Smoktunowicz. Pola i Iga bardzo chętnie i często przychodziły do cioci Hani na pizzę. Z kolei pomiędzy Lisem a dziećmi Smoktunowicz wciąż widoczny jest dystans, dlatego para liczy na to, że wspólne wakacje zbliżą ich do siebie.

Smoktunowicz w rozmowie z "Życiem na gorąco" podkreśliła jak wspaniałym ojcem jest jej partner.

Moje dzieci są szczęśliwe, bo widzą dookoła siebie szczęśliwych ludzi. Tomek jest fantastycznym ojcem. Obserwuję, jak troszczy się o swoje córki, jak o nie dba.

Wszystko pięknie, tylko Kingi trochę żal...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.