Magda Gessler nie widziała jeszcze wnuka. Na jedno czeka najbardziej

Radosna Magda Gessler zbiera gratulacje. Rozpływa się nad rodziną córki i nowo narodzonym wnukiem. Takiej dawno jej nie widzieliśmy.

Magda Gessler powitała na świecie drugiego wnuka. Promienna i uśmiechnięta rozkoszuje się szczęściem, jakie spłynęło na Larę oraz jej rodzinę. Swoją radością postanowiła podzielić się z obserwatorami na Instagramie. Nagrała wzruszający filmik z podziękowaniami.

Zobacz wideo Plotek Magda Gessler zachwycona manierami wnuczki: Elegancka Nena

Magda Gessler nie widziała jeszcze wnuka

12 września Lara Gessler i Piotr Szeląg przywitali na świecie syna, któremu nadali oryginalne imię Bernard. Radosną nowiną podzielili się za pomocą mediów społecznościowych. Magda Gessler od razu pogratulowała parze, publikując specjalny post na Instagramie, z kwiatami oraz imieniem chłopca. Lara z Piotrem pierwszą córkę Nenę powitali na świecie dwa lata temu. Drugą ciążę Lara zdecydowała się ogłosić w spektakularny sposób, przy okazji urodzin swojego męża Piotra

 

Magda Gessler po raz pierwszy o narodzinach wnuka. Nagrała wzruszający filmik 

Magda Gessler opublikowała na profilu na Instagramie filmik, kolejny raz nawiązując do narodzin drugiego wnuka. Dziękuje w nim za wszystkie gratulacje i wyznaje, że nie może się doczekać spotkania z nowym członkiem rodziny. W oczach restauratorki obserwujemy pełnie szczęścia i ogrom pozytywnej energii. 

Bardzo wszystkim dziękuję, którzy mi gratulują wnuczka. Mam nadzieję, że wszystkim jutro ucieknę i będę z Bernardem i Larą, z Piotrem i Neną. Po prostu nie mogę się doczekać, żeby go powąchać - powiedziała Magda Gessler.
 

Tak zadowolonej Magdy Gessler dawno nie oglądaliśmy. Narodziny dziecka wywołują wiele pozytywnych emocji. Maluchowi i jego mamie życzymy zdrowia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.