Wojtek i Agnieszka ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' nadal razem? Instagram mężczyzny może rozwiać wszystkie wątpliwości

Od pewnego czasu w mediach pojawiają się informacje dotyczące tego, że Wojtek i Agnieszka nie są już razem. Jednak Instagram mężczyzny może sugerować coś innego.

Wojtek i Agnieszka poznali się w programie ''Ślub od pierwszego wejrzenia''. Ich małżeństwo jest eksperymentem społecznym w pełnym tego słowa znaczeniu. Po raz pierwszy zobaczyli się w dniu ślubu, a to ważne ''tak'' powiedzieli sobie przed kamerami stacji TVN. Wszyscy zastanawiali się, jak potoczy się ich wspólne życie, bo w ostatnim odcinku doszło między nimi do nieporozumienia. Najnowszy post opublikowany przez Wojtka może wiele wyjaśniać. 

Zobacz wideo

Wojtek i Agnieszka wciąż razem?

Ostatni odcinek programu ''Ślub od pierwszego wejrzenia" był pełen emocji. Byliśmy świadkami pierwszej poważnej kłótni między Wojtkiem a Agnieszką. Sprzeczka między nimi tylko podsyciła wątpliwości o ich rzekomym kryzysie. Od tamtej pory wielbiciele programu zastanawiają się, jak wyglądają ich relacje. Po emisji Wojtek za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował nowy post.

Co za nerwy... Co to będzie? Ale odcinek, trochę smutny, trochę zagadkowy... A wy co myślicie, jak to się wszystko zakończy?

Nie trzeba było długo czekać na komentarze telewidzów, którzy wyrazili swoje zdanie na temat najnowszego odcinka ''ŚOPW''. Opinie internautów były mocno podzielone. Niektórzy nie wróżą sukcesu parze, a plotki dotyczące problemów w ich związku tylko zaogniły sytuację. Inni zaś nadal mają nadzieję, że to tylko chwilowe nieporozumienie, które jedynie wzmocni ich związek.

Wojtek pod najnowszym postem odniósł się do większości komentarzy, co niejako daje potwierdzenie, że jego związek przetrwa próbę czasu. Uczestnik eksperymentu "polajkował" tylko te pozytywne opinie na temat jego związku, w których padło twierdzenie, że para wciąż jest razem. Dodatkowo odpowiedział na jeden z komentarzy.

Bardzo pozytywny i mądry z Ciebie człowiek o wielkim sercu. Przynajmniej tak jesteś pokazany. Wiem, że teraz raptem wszyscy Was znają i są ekspertami od przepowiadania przyszłości. Agnieszka jawi się jako takie serce na dłoni, kochana, wrażliwa osóbka z charakterem. Jacy jesteście, kto wie to tylko program, ale ciepło od Was bije i taka szczerość, dlatego zjednaliście widzów. Kibicuję bardzo, bądźcie szczęśliwi. Razem, czy osobno - napisał jeden z fanów programu.
Aż nie wiem co powiedzieć, więc powiem tylko dziękuję. Dużo znaczą dla mnie takie słowa - odpisał Wojtek.

Czy Wojtek tym komentarzem chciał dać do zrozumienia fanom, że jeszcze nie wszystko stracone?

''Ślub od pierwszego wejrzenia''''Ślub od pierwszego wejrzenia'' facebook.com/slubodpierwszegowejrzeniaTVN7/

Więcej o:
Komentarze (1)
Wojtek i Agnieszka ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' nadal razem? Instagram mężczyzny może rozwiać wszystkie wątpliwości
Zaloguj się
  • cerrie35

    0

    Ale ludziska mają podnietę. Są razem, czy nie są razem? Bo jak ktoś się tego nie dowie, to zawał serca murowany.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX