Oliwia i Łukasz ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' rozstali się? Instagram mamy Łukasza rozwiewa wszelkie wątpliwości

W mediach od kilku tygodni pojawiają się informacje sugerujące, że Oliwia i Łukasz się rozstali. Okazuje się, że te doniesienia nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością, bo spływają do nich gratulacje w związku z ciążą.

Małżeństwo Oliwii i Łukasza jest eksperymentem w pełnym tego słowa znaczeniu - po raz pierwszy zobaczyli się w dniu ślubu, w urzędzie stanu cywilnego, a sakramentalne ''tak'' powiedzieli na oczach tysięcy widzów. Niedawno pojawiły się informacje, że ich związek wisi na włosku, ale teraz nie słabną plotki dotyczące ciąży Oliwii. Jak jest naprawdę?

Oliwia i Łukasz będą mieli dziecko?

Oliwia i Łukasz poznali się w programie ''Ślub od pierwszego wejrzenia'', emitowanym przez stację TVN.  Są najmłodszą parą w czwartej edycji show, ale od razu przypadli sobie do gustu. Fani programu zauważyli między nimi podobieństwo fizyczne, ale zastanawiali się, czy uda im się pogodzić różnice charakterów. Oliwia ma dość wybuchowy temperament i eksperci nie byli pewni, czy nie będzie to przeszkodą dla ich związku. Niewiele osób wróżyło im sukces, a plotki dotyczące problemów w ich związku tylko zaogniły sytuację. 

Okazało się jednak, że informacje na ich temat nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością, a małżonkom udało się stworzyć wspaniały związek. Najlepszym dowodem jest na to Instagram mamy Łukasza. Pani Anna jest aktywna w mediach społecznościowych i co chwila publikuje nowe zdjęcia z uroczystości. Wydaje się bardzo zadowolona z synowej. Niedawno na jej profilu pojawił się komentarz z gratulacjami w związku z ciążą Oliwii.

Chociaż kobieta nie odniosła się do informacji na ten temat, to dało to powód do licznych spekulacji i na chwilę uciszyło rewelacje dotyczące kryzysu w związku małżeństwa. 

Gratulacje dla młodych i dla pani jako przyszłej babci - napisała jedna z internautek pod zdjęciem Oliwii i Łukasza, opublikowanym przez jego mamę. 

screen z profilu mamy Łukaszascreen z profilu mamy Łukasza instagram.com/anna.ana_p

Sami zainteresowani nie potwierdzili jak dotąd informacji dotyczących ciąży. Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

Więcej o:
Komentarze (1)
Oliwia i Łukasz ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' rozstali się? Instagram mamy Łukasza rozwiewa wszelkie wątpliwości
Zaloguj się
  • vichro

    0

    trudno żeby cokolwiek teraz potwierdzali skoro z produkcja programu łaczy ich umowa, że mają milczeć... poza tym jeśli ta dziewczyna jest w ciąży to skąd pewność, że to dziecko męża?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX