Paweł Królikowski obchodziłby 59. urodziny. Antek opublikował ich wspólne zdjęcie. ''Kiedyś było jakoś fajniej''

Paweł Królikowski obchodziłby 59. urodziny. Z tej wyjątkowej okazji jego syn, Antek Królikowski, opublikował ich wspólne zdjęcie sprzed lat.

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku po wielomiesięcznej walce z chorobą neurologiczną. Ostatnie miesiące życia spędził w szpitalu. Informacja o jego śmierci była wielkim ciosem dla całej rodziny, przyjaciół, a także wielbicieli aktora. Jego najstarszy syn, Antek Królikowski, dba o to, by pamięć po ojcu pozostała wiecznie żywa. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował archiwalne zdjęcie z tatą, a okazja była szczególna.

Zobacz wideo Antek Królikowski wrócił na Instagram

Antek Królikowski uczcił 59. rocznicę urodzin ojca

Paweł Królikowski zapisał się w pamięci wielu osób złotymi zgłoskami, a jego śmierć wywołała olbrzymie poruszenie w świecie mediów. Został zapamiętany jako wspaniały aktor, ale przede wszystkim jako serdeczny i pogodny człowiek, dla którego rodzina stanowiła najwyższą wartość. Antek Królikowski wciąż pielęgnuje pamięć po ojcu i nieustannie wspomina go za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nic dziwnego, że w dniu urodzin ojca również postanowił pokazać zdjęcie z rodzinnego albumu.

To właśnie dziś, pierwszego kwietnia, przypada 59. rocznica urodzin Pawła Królikowskiego. Antek uczcił ten wyjątkowy dzień i opublikował wzruszające zdjęcie sprzed lat, na którym ojciec trzyma go na rękach. Opatrzył je krótkim, ale przejmującym opisem.

Tatuś obchodziłby dziś 59. urodziny #pawełkrólikowski #kiedyśbyłojakośfajniej - napisał na swoim profilu Antek.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy pod adresem Antka i jego ojca. Wielu internautów dostrzegło olbrzymie podobieństwo między nimi. Fani Pawła Królikowskiego podkreślili również, że nigdy o nim nie zapomną.

Ale podobni! Antku, wspominaj te najlepsze chwile! Takie jest życie.
Jesteście bardzo do siebie podobni.
Piękne zdjęcie. Na pewno jest z Was dumny. Opiekuje się Wami z Góry. Jesteście wspaniałą Rodziną - czytamy w komentarzach.

Trzeba przyznać, że podobieństwo między ojcem a synem jest uderzające. Też to widzicie?

KK

Więcej o:
Skomentuj:
Paweł Królikowski obchodziłby 59. urodziny. Z tej okazji Antek opublikował ich wspólne zdjęcie. ''Kiedyś było jakoś fajniej''
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX