Była żona Bradleya Coopera wymownie skomentowała plotki o jego romansie z Lady Gagą. Nawet ona nie ma wątpliwości?

Bradley Cooper i Lady Gaga mają podobno romans. Tak przynajmniej twierdzą ich fani, którzy po niezwykle zmysłowym występie pary podczas Os

Lady Gaga i Bradley Cooper na Oscarach zaśpiewali swój przebój "Shallow". W trakcie występu było czuć między nimi niezwykłą chemię. Filmowi kochankowie nie mogli powstrzymać się też od uścisków, a momentami wyglądali tak, jakby za chwilę mieli się pocałować. To tylko podsyciło plotki o ich rzekomym romansie. Sprawę skomentowało już kilka gwiazd. Ostatnio do tego grona dołączyła Jennifer Esposito, była żona Bradleya.

Zobacz wideo

Była żona Bradleya Coopera komentuje jego rzekomy romans z Lady Gagą

Podczas występu Gagi i Coopera w trakcie oscarowej gali, amerykański komik - David Spade opublikował zdjęcie pary artystów i żartobliwie spytał o ich romans.

Czy jest jakaś szansa, że ??ta dwójka ze sobą nie sypia? - spytał aktor.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy fanów, którzy są przekonani, że Bradley i Gaga są kochankami. Niespodziewanie głos w dyskusji zabrała również Jennifer Esposito. 45-letnia aktorka napisała wymowne - "Ha".

Przypomnijmy, że Bradley Cooper i Jennifer Esposito pobrali się w grudniu 2006 roku. Niestety, rozwiedli się po czterech miesiącach małżeństwa.

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.