Czerwone dywany na premierach spektakli czy filmów są zawsze dobrą okazją nie tylko do rozmowy o aktualnościach z dziennikarzami, ale i do tego, aby pokazać się w szałowych stylizacjach, które często są omawiane w polskich mediach. Jakimi kreacjami tym razem zaskoczyły nas zaproszone sławy?
Znany muzyk uwielbia pojawiać się na eventach u boku ukochanej Karoliny Skiby, z którą czuje się niezwykle komfortowo. Zakochani uwielbiają pokazywać swoją miłość. - W związku nie chodzi o to, żeby się zmieniać. Ja też absolutnie Karoliny nie zmieniam. Kochamy się takimi, jakimi jesteśmy. Nasze charaktery są różne, ale się uzupełniają - wyznał pewien czas temu muzyk w rozmowie z Pomponikiem. Zazwyczaj zakładają pasujące do siebie kreacje, jak miało to miejsce podczas premiery "Czułych słówek". Żona Skiby miała na sobie czarną, krótką sukienkę z dekoltem i wiązaniem przy szyi. Do tego sandałki na obcasie, które podkreślały kobiecość całej stylizacji. Krzysztof Skiba z kolei założył czarną koszulę oraz czarne, eleganckie spodnie, aby pasować do ukochanej. Ich zdjęcia znajdziecie oczywiście w galerii na górze strony. Co natomiast ubrała Joanna Racewicz? Dziennikarka postawiła na luz i kobiecość, zakładając zwiewną sukienkę do ziemi w niebiesko-czarno-brązowe wzory. Do tego brązowe buty i torebka, które świetnie pasowały do tej letniej kreacji.
Zacznijmy od pierwszej wymienionej damy. Krystyna Janda do wieczorowej, nieco asymetrycznej sukienki o długich rękawach postanowiła dopasować sandałki na obcasie w kolorze fuksji. Zyskała dzięki temu niebanalny look wieczorowy. Bożeny Walter z kolei długo nie widzieliśmy na salonach. Postanowiła zrobić wyjątek dla "Czułych słówek", na premierze których pojawiła się w gustownym, niebieskim garniturze z prostymi nogawkami. Do tego czarne, połyskujące buty na płaskim obcasie i dziennikarka otrzymała bardzo charakterystyczny strój. Jak wam się podoba całość?
Eurowizja Junior 2025. Znamy miejsce Polski!
Kaczorowska i Rogacewicz na spektaklu Terrazzino. Niebywałe, jak się zachowali
Posłuchałem świątecznej piosenki Republiki i Zenka, żebyście wy nie musieli. Najgorszy jest teledysk
Syn przeprosił Smaszcz za wyśmiewanie się z jej choroby? Poruszające słowa
Smaszcz miażdży ślub Kurzajewskiego i Cichopek. "Największy obciach w życiu"
Lubomirski-Lanckoroński o dziejach rodu. Wspomina o... "drzewie ginekologicznym"
Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" wyjawił, ile co miesiąc wpływa na jego konto. "To jest za mało"
Dick Van Dyke kończy 100 lat! Legendarny aktor Hollywood ma prawie pół wieku młodszą żonę
Jabłczyńska zamieniła Warszawę na wieś. Jej stuletni dom zachwyca, zwłaszcza kuchnia. Obok kurnik