Żona Skiby ma za sobą ciężką operację. Widzi zmiany w swoim ciele

Karolina Skiba nie należy do skrytych osób. Żona lidera Big Cyc swoją historią zachęca kobiety do regularnych badań profilaktycznych. Teraz zdradziła, że zabieg, na jaki zdecydowała się jakiś czas temu, odbił się na wyglądzie jej ciała.

Krzysztof Skiba pod koniec wakacji został mężem młodszej o 26 lat Karoliny. Żona lidera zespołu Big Cyc niedługo po ślubie ujawniła, że ma sobą walkę ze złośliwym nowotworem piersi. Ta zakończyła się poważną operacją, o której dopiero teraz powiedziała na InstaStories. "Nowotwór złośliwy może zaatakować każdego. Niezależnie od wieku, stanu zdrowia. U mnie na szczęście został ekspresowo szybko wykryty, przeszłam pełne leczenie i co trzy miesiące się badam" - pisała kilka miesięcy temu. Co było później?

Zobacz wideo Beata Tadla pamięta o regularnych badaniach. Wezwała kobiety do profilaktyki

Karolina Skiba o operacji. Co straciła?

Karolina Skiba w trakcie diagnozy usłyszała, że jest nosicielką mutacji genu BRCA1, który drastycznie zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi czy jajnika. W związku z tym kobieta zdecydowała się -oprócz leczenia złośliwego nowotworu piersi - by po walce profilaktycznie usunąć narażone na chorobę jajniki i jajowody. Zabieg ten nazywa się adneksektomią i ukochana Skiby wspomniała o nim teraz w "Q&A". "Ile ważysz? - zapytał jeden z obserwatorów Karoliny, co zachęciło ją do zwierzeń. Kobieta do swojej odpowiedzi dołączyła zdjęcie z przeszłości z płaskim brzuchem. Według niej ten się zmienił i właśnie zdradziła, dlaczego. "Nie wiem. Jestem z tych mierzących się, a nie ważących się. Ale nie mam już takiego brzucha. Nad czym ubolewam. Może kiedyś... Niestety, adneksetomia zrobiła swoje" - wyznała na InstaStories żona muzyka.

Krzysztof Skiba opowiedział z żoną o różnicy wieku

Różnica wieku nie jest żadną przeszkodą dla Krzysztofa Skiby, jego żony czy ich bliskich. - Tata Karoliny jest o rok ode mnie młodszy. Z rodzicami Karoliny jestem zaprzyjaźniony. To jest to samo pokolenie co moje, więc się rozumiemy - mówił niedawno Skiba w rozmowie z portalem weekend.gazeta.pl. - Również moje babcie akceptują nasz związek - zapewniała szczęśliwa żona, a muzyk jej wtórował. - Oraz moja 93-letnia mama, która doskonale wie, że bez sensu byłoby pouczać czy grozić palcem 58-letniemu synowi. Jedyne, o co mnie pyta, to czy jestem szczęśliwy - usłyszeliśmy. Zainteresowanie fanów nie peszy teraz żony Skiby. - Ja się stałam w mediach "dziewczyną Skiby". Co jest zrozumiałe. Krzysiu jest przecież znaną osobą, ja osobą medialną nie jestem. Z zainteresowaniem mediów nie mam jednak specjalnego problemu, czym innym są jednak wpisy internautów - stwierdziła.

Menu Skiby na weselu było wege. Co na to Janachowska?Menu Skiby na weselu było wege. Co na to Janachowska? instagram.com/karoskiba

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.