Żona Krzysztofa Skiby przerażona tym, co znalazła w skrzynce na listy. "Obrzydliwe"

Żona Krzysztofa Skiby pokazała, jakie ulotki trafiają do skrzynek Polaków tuż przed wyborami. Karolina Skiba była oburzona propagandową treścią materiałów.

O byłej i aktualnej żonie Krzysztofa Skiby z Big Cyc było ostatnio bardzo głośno w mediach. Wszystko przez to, że partnerki wokalisty przerzucały się wzajemnymi oskarżeniami. Była żona muzyka, Renata Skiba, wspominała w mediach o zdradach męża, a aktualna zarzuciła jej chciwość. Potem było już z górki. Muzyk zdaje się niespecjalnie przejmować tym zamieszaniem i skupia się na tym, co lubi robić najbardziej, czyli krytykowaniu obecnie panującej władzy. Ostatnio w dziwny sposób wypowiedział się na temat Jarosława Kaczyńskiego. Wokalista i jego żona otwarcie mówią o swoich politycznych poglądach i z pewnością nie są zwolennikami rządów PiS. Tym razem na tematy polityczne wypowiedziała się ukochana wokalisty. Karolina Skiba właśnie pokazała, co w przedwyborczym czasie znalazła w skrzynce na listy. Była oburzona.

Zobacz wideo Piotr Kędzierski reaguje na stwierdzenie, że tylko świnie siedzą w kinie. Ostro podsumował panujacy rząd

Karolina Skiba oburzona treścią propagandowej ulotki. "Obrzydlistwo"

Już 15 października odbędą się wybory parlamentarne, więc atmosfera z dnia na dzień gęstnieje. Oczywiście zachęcamy wszystkich do głosowania, o czym w przedwyborczym czasie przypominają także celebryci. Karolina Skiba zwróciła uwagę na to, co ostatnio trafiło do skrzynek pocztowych Polaków - i to za ich pieniądze. W mediach społecznościowych pokazała ulotkę propagandową straszącą napływem nielegalnych emigrantów do Polski i "tajnymi planami Tuska".

Głównym przesłaniem tego symbolicznego wydawnictwa jest oczywiście nawoływanie rodaków do wzięcia udziału w referendum. Żona muzyka nie kryła oburzenia. Zwróciła też uwagę na użyte do manipulacji zdjęcie dziecka, które pojawiło się na kolejnych stronach. "Zobaczcie, jakie obrzydlistwo dostaliśmy w poczcie. Nie chce mi się tego nawet komentować. I pamiętajcie, żeby w ogóle nie brać karty referendalnej" - podkreśliła. 

Propagandowa ulotka nakłaniająca do głosowania w referendumPropagandowa ulotka nakłaniająca do głosowania w referendum fot. twitter.com/Harino(Paula)

Krzysztof Skiba o Jarosławie Kaczyńskim. Internauci byli oburzeni tymi słowami

Krzysztof Skiba wrzucił do sieci nagranie, które powstało podczas jednego z koncertów. W materiale wygłosił przemowę, która oburzyła internautów. "Żenada", "Aż mnie zatkało", "Bardzo słabe" - pisano w komentarzach. Co tak oburzyło ludzi? Jego słowa dotyczące Jarosława Kaczyńskiego. "Raz zapowiadałem Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk nie żyje. Zapowiadałem Jerzego Połomskiego, Jerzy Połomski nie żyje, zapowiadałem Zbigniewa Wodeckiego, Wodecki nie żyje" - wyliczał. Nagle wypalił: "Marzę o tym, żeby zapowiedzieć Jarosława Kaczyńskiego. À propos Kaczyńskiego, nie wiem, czy państwo wiecie, on też nagrał płytę. Nazywa się 'Donald Tusk' i w kółko ją odtwarza. Ludzie jej słuchają, ale mimo uszu" - powiedział Skiba podczas wydarzenia. Więcej przeczytasz tutaj. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.