Afera między żonami Skiby. Do akcji wkroczył jego syn

Krzysztof Skiba po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu w sierpniu 2023 roku. Jego wybranka to Karolina Kempińska, która jest młodsza od muzyka o 26 lat, co wywołało niemałe kontrowersje. Co o tej relacji i nowej ukochanej artysty ądzi jego syn?

Członek zespołu Big Cyc był w związku małżeńskim z Renatą Skibą przez 34 lata. Ma z niego dwóch synów - Tymoteusza i Tytusa. Dziś wiemy, że serce muzyka należy do Karoliny Kempińskiej, z którą artysta stanął na ślubnym kobiercu. Co o tym sądzi młodszy syn Skiby? Postanowił podzielić się swoją opinią w mediach.

Zobacz wideo Janachowska ocenia suknię ślubną Kożuchowskiej

Tytus Skiba nie ma dobrych relacji z ojcem. Nie jest też zachwycony nową żoną muzyka

Syn wokalisty nie otrzymał zaproszenia na ślub ojca i Kempińskiej, co jest dowodem na to, że nie ma ze muzykiem poprawnych stosunków. Panowie nie utrzymują też ze sobą kontaktu od ponad roku. Tytus Skiba postanowił szerzej wypowiedzieć się na ten temat, przy okazji wbijając szpilę partnerce artysty. "Mój brat i ja jesteśmy dorosłymi ludźmi i sami decydujemy, z kim utrzymujemy kontakty. Nikt nie zabraniał nam kontaktowania się z kimkolwiek. W wypowiedziach tej pani trudno doszukać się prawdy" - czytamy na ShowNews. Co ciekawe, Krzysztof Skiba mówił, że rozstał się mamą Tytusa w pokojowej atmosferze. Renata Skiba uważa jednak co innego. "Trudno o zgodę między byłymi partnerami, z których jeden zdradzał, oszukiwał, kłamał i prowadził podwójne życie - i to przez przynajmniej dwa lata" - zwierzyła się wspomnianemu portalowi.

Tytus SkibaTytus Skiba TVN

Kilka dni temu oliwy do ognia dolała Karolina Kempińska. Nowa żona muzyka odniosła się do słów Renaty Skiby, która twierdzi, że była przez nią zastraszana. Na koniec wbiła też szpilę swojej poprzedniczce. "Po kradzieży naszych rozmów i kolejnych szantażach rzeczywiście napisałam do niej maila, że jeżeli te rozmowy intymne się znajdą w jakichkolwiek mediach, to, niestety, ale ja jej wytoczę sprawę karną. To były moje 'grożenia' tej osobie. Powiedziałam jej, że trzeba było dbać o małżeństwo. Krzyś nie miał czułości, miał za to wiecznie wyciągniętą rękę po pieniądze. Nie na tym polega miłość" - stwierdziła w rozmowie z Pudelkiem.

O weselu Skiby mówiła cała Polska. Tak jego oryginalne menu skomentowała Janachowska 

Artysta w jednym z wywiadów zdradził, że Kempińska wpadła na pomysł, aby przygotować bezmięsne wesele. Zapytaliśmy się Janachowskiej, co uważa o takiej koncepcji. "Bardzo odważna decyzja jak na Polskę, gdzie w kwestii menu jesteśmy tradycjonalistami. Patrząc przez przekrój Polski, te potrawy jednak są podobne, jak są inne, to goście są podobni. Zafundowanie wszystkim gościom wegańskiego menu jest dużą odwagą, ale to jest impreza młodej pary i ona powinna być od początku do końca uszyta tak, jak oni chcą i ma być realizacją ich marzeń. Więc jeżeli oni chcieli zrobić weselne menu, to nic nie powinno ich zatrzymać, nawet jeśli część gości na pewno skrytykuje ten pomysł" - powiedziała ekspertka w rozmowie z nami. Zdjęcia Skiby znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: