Obecna żona Krzysztofa Skiby zarzuca byłej kłamstwa. Mówi o reakcji rodziny

Afera między żonami Krzysztofa Skiby trwa. Obecna ukochana muzyka nie odpuszcza i ponownie zareagowała na zarzuty. Wyciągnęła nawet informacje z rzekomego pisma prawnika.

Krzysztof Skiba w sierpniu tego roku został mężem Karoliny Skiby. Kilka miesięcy wcześniej muzyk sfinalizował rozwód z pierwszą żoną, Renatą Skibą, której mężem był ponad 30 lat. Z relacji wokalisty wynikało, że rozstali się w dość pokojowych relacjach, jednak była żona Skiby raczej nie podziela tego poglądu. Udzieliła wywiadu serwisowi shownews.pl, w którym oskarżyła byłego męża m.in. o to, że miał zdradzać ją przez dwa lata i rzekomo przez ten czas prowadził podwójne życie. Ujawniła też, jak wyglądało małżeństwo ze Skibą, nie przebierając w słowach. To nie spodobało się obecnej żonie muzyka.

Zobacz wideo Maryla Rodowicz o zdradzie męża

Karolina Skiba broni męża

Karolina Skiba, która odpowiadała już na zarzuty Renaty Skiby na łamach Pudelka, ewidentnie ponownie poczuła się wywołana do tablicy. Tym razem na oskarżenia zareagowała na InstaStories. "Ach, te urocze byłe żony. Codzienne newsy. Nie wspominając o dziesięciu kłamstwach na wywiad" - zaczęła wpis. W jego dalszej części Karolina Skiba sugeruje, że rodzinę swojego męża, z wyjątkiem synów, ma w tym sporze po swojej stronie.

Może warto dodać (z delikatnych rzeczy, mocne ze względu na Krzysia niech zostaną w czterech ścianach), że jedyni wspierający i lubiący ze strony rodziny Skibów byłą to synowie? Ciekawe, czemu reszcie ulżyło - dodaje.

InstaStories Karoliny SkibyInstaStories Karoliny Skiby instagram.com/@karoskiba

Z relacji żony muzyka wynika także, że jego była miała rzekomo zabraniać mu wspierania akcji charytatywnych, co Skiba miał robić w tajemnicy. Karolina Skiba ujawniła także rzekomy fragment pisma od prawnika. "Biedne dzieci? Zwierzęta? Chorzy na raka? A fuj! Lepiej wydawać 12 tys. miesięcznie (wg pisma od prawnika) na fryzjera i kosmetyczkę" - podsumowała.

Syn Krzysztofa Skiby odniósł się do afery

Trudno powiedzieć, jakie stanowisko w sprawie mają pozostali członkowie rodziny Krzysztofa Skiby. Pewne jest jednak, że jeden z synów muzyka, Tytus, nie ma najlepszego zdania o jego obecnej partnerce. "Mój brat i ja jesteśmy dorosłymi ludźmi i sami decydujemy, z kim utrzymujemy kontakty. Nikt nie zabraniał nam kontaktowania się z kimkolwiek. W wypowiedziach tej pani trudno doszukać się prawdy" - skomentował w rozmowie z shownews.pl. W sierpniu na łamach tego samego portalu Tytus Skiba przyznał też, że nie dostał zaproszenia na ślub ojca i Karoliny, dodając, że od wielu miesięcy nie ma z nim kontaktu. Zdjęcia Krzysztofa Skiby i jego żony znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: