• Link został skopiowany

Dopiero co walczyła o życie w szpitalu, a już zachwyciła na czerwonym dywanie. Izabela Janachowska pojawiła się w Mrągowie

Izabela Janachowska pojawiła się na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Zachwycała wyglądem i formą, a kilka dni temu walczyła o życie w szpitalu. Spędziła w nim tydzień.
Izabela Janachowska
KAPIF.pl

Ponad tydzień temu Izabela Janachowska trafiła do szpitala. Zaraz po ramówce Polsatu, gdzie wyglądała pięknie w różowej kreacji, została przyjęta na oddział neurologiczny w stanie zagrażającym życiu. "I tak z różowej Barbie stałam się pacjentką" - napisała na Instagramie. W poście zaznaczyła, że już sytuacja została opanowana, a ona została wypisana do domu. Wygląda też na to, że wróciła do pracy. 11 sierpnia pojawiła się w Mrągowie podczas Festiwalu Weselnych Przebojów.

Zobacz wideo Janachowska zdradziła, jak imprezuje. "Stawiamy na sprawdzonych ludzi"

Izabela Janachowska zachwyca w pięknej kreacji zaledwie kilka dni po opuszczeniu szpitala

Gwiazda jest ekspertką od wesel. Ma na koncie wiele programów związanych z tą tematyką. Otworzyła także w Warszawie ślubny concept store. Nic więc dziwnego, że pojawiła się na Festiwalu Weselnych Przebojów. Izabela Janachowska zaprezentowała się w pudrowo-różowej sukni do ziemi z odkrytymi ramionami i głębokim dekoltem. Prosta kreacja miała wysokie rozcięcie na nodze i była ozdobiona kwiatami 3D oraz frędzlami w tym samym kolorze w talii i na biuście. Do spektakularnej sukni gwiazda Polsatu dobrała jedynie wiszące kolczyki i cienką bransoletkę-rzemyk. Włosy zostawiła rozpuszczone, a makijaż jest bardzo naturalny, podkreślający urodę. Więcej zdjęć Janachowskiej w kreacji znajdziecie w galerii u góry strony.

Izabela Janachowska
Izabela JanachowskaKAPiF.pl / KAPIF.pl

Impreza odbywa się w amfiteatrze nad jeziorem Czos. Gospodarzami imprezy są Ela Romanowska i Rafał Maserak. Zgodnie z zapowiedzią pierwszego dnia festiwalu na scenie wystąpią m.in. Boys, Classic, Akcent, Sławomir, Masters, Helena Vondráčková, Playboys, Halina Mlynkowa, Weź Nie Pytaj, Mariusz Kalaga, Mig, Szpilki, Francesco Napoli, Sheyla Bonnick, The Sounds of Boney M, Daj To Głośniej.

Więcej o:

Komentarze (16)

Dopiero co walczyła o życie w szpitalu, a już zachwyciła na czerwonym dywanie. Izabela Janachowska pojawiła się w Mrągowie

Robert Kurdziel
2 lata temu
Koń zmienił owies
kamatera
2 lata temu
dziunia robi wszystko by zaistnieć
malawiedzma
2 lata temu
Oj pusta ta cała gawiedź celebrytka.
Adam Feret
2 lata temu
Kto to jest ta plastikowa brzydka kobieta? Po co piszecie o takich...
Zgłoś komentarz

Czy masz pewność, że ten post narusza regulamin?

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę
Dziękujemy za zgłoszenie

Komentarz został zgłoszony do moderacji

Nadaj nick

Nazwa użytkownika (nick) jest wymagana do oceniania, komentowania oraz korzystania z forum.

Wpisz swój nick
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę

Użyj od 3 do 30 znaków. Nie używaj polskich znaków, wielkich liter i spacji. Możesz użyć znaków - . _ (minus, kropka, podkreślenie).