Izabela Janachowska trafiła do szpitala. Jej życie było zagrożone!

Izabela Janachowska trafiła pod opiekę specjalistów w stanie zagrażającym jej życiu. A przecież jeszcze niedawno pozowała na ściance podczas jesiennej ramówki Polsatu. Co się stało?

Izabela Janachowska wstawiła niepokojące zdjęcie ze szpitala. W poście oznajmiła, że musiała odwiedzić lecznicę tuż po jesiennej ramówce Polsatu. "Ostatnie dni nie były dla mnie łatwe" - poinformowała prezenterka. Wszystko opisała dokładniej na Instagramie.

Zobacz wideo Janachowska zdradziła, jak imprezuje. "Stawiamy na sprawdzonych ludzi"

Izabela Janachowska trafiła do szpitala. "Z różowej Barbie stałam się pacjentką"

Gwiazda Polsatu przybyła na niedawną ramówkę w różowej stylizacji, która zdobyła wiele pochwał w sieci. Janachowska uśmiechała się do fotoreporterów i udzielała wywiadów. Okazuje się, że tuż po tym przeżyła chwile grozy. 

Ostatnie dni nie były dla mnie łatwe. W czwartek, tuż po ramówce, trafiłam na Oddział Neurologii w stanie zagrażającym życiu. I tak z różowej Barbie stałam się pacjentką […]. Dziś sytuacja jest opanowana, plan leczenia ustalony, czekają mnie regularne kontrole i badania, ale mogę już wrócić do domu do moich bliskich. Mam do was jednak apel: badajcie się! Nie ignorujecie objawów, jeżeli coś was zaniepokoi, idźcie z tym do lekarza - oznajmiła Janachowska.
 

Izabela Janachowska otrzymała wyrazy współczucia od fanów. "Za dużo pracy"

"Zdrówka Iza! Mam nadzieję, że to nic bardzo poważnego", "Też miałam ostatnio takie przeboje ze zdrowiem, że myślałam, że będzie po mnie. Mam nadzieję, że jest pani w dobrych rękach", "Kochana. Zdrówka dużo" - piszą pod postem zaniepokojeni fani. Jedna z obserwatorek uważa, że zły stan zdrowia Janachowskiej może być spowodowany ogromem obowiązków zawodowych. "Zwolnij, za dużo pracy... Odpoczywaj, trzymaj się" - czytamy. Po więcej zdjęć prezenterki zapraszamy do galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.