Na premierze filmu "Psy 3" zjawiła się cała plejada gwiazd. Nie zabrakło również Cezarego Pazury i jego żony Edyty. Za kulisami można było jednak zobaczyć, że para nie była sama. Towarzyszyła jej bowiem najstarsza córka Cezarego, 30-letnia Anastazja.
Córka Cezarego Pazury bardzo rzadko bywa na salonach, mimo że ma na swoim koncie sporo serialowych ról. Można było ją podziwiać już w "Na dobre i na złe" czy w "Barwach szczęścia". Anastazji jednak najwyraźniej nie interesuje życie w blasku fleszy, bo nawet na premierze "Psów 3" nie chciała pozować na ściance.
Fotoreporterom udało się jednak przyłapać córkę i ojca za kulisami podczas rozmowy. Na zdjęciach widzimy, że Anastazja bardzo się zmieniła. Teraz ma długie i kręcone włosy. Na premierze zaprezentowała się w skromnym looku - miała beżową koszulę i granatowe spodnie z wysokim stanem. (Więcej zdjęć znajdziecie w galerii).
Uważacie, że jest podobna do swojego sławnego taty?
KM
Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę:
Jóźwiak urządzała domy z Szelągowską, sama mieszka na 43 m2. Pochwaliła się wnętrzem
Andrzej wyjechał z Plutycz. Powierzył ojcu i bratu ważne zadanie
Wypowiedź Dębskiego o synu wywołała burzę. Jurksztowicz nie gryzła się w język. "Oczywiście, że miałam żal"
Hyży nie chciała siedzieć w restauracji obok dziecka. Gessler zareagował. Wywiązała się burzliwa dyskusja
Burza po występie w "Mam talent!". "Gratuluję pani Wieniawie sprzeciwu"
CCC czyści magazyny na wiosnę. Skórzane buty Lasocki i Rieker teraz za ułamek ceny
Paulina Holtz ma mieszkanie z duszą. Przedwojenne płytki łazienkowe znalazła na śmietniku
Bosacka znów wbiła szpilę Gessler. Niespodziewanie wypaliła też o Lewandowskim. "To nie jest fajne"
Nowa gospodyni w Plutyczach? Monika zawróciła w głowie Andrzejowi. "Połóż się, kochanie. Przytul mnie"