"Barwy szczęścia". Do obsady dołącza nowa aktorka. To córka bardzo znanego aktora

W sieci pojawiła się informacja, że do obsady serialu "Barwy szczęścia" dołączy Anastazja Pazura, córka Cezarego Pazury. Kogo zagra?

Jak poinformowały SuperSeriale, do obsady serialu "Barwy szczęścia" dołączy Anastazja Pazura, córka Cezarego Pazury. Młoda aktorka pojawi się gościnnie w 1859. odcinku (9 maja). Kogo zagra? 

Pazura wcieli się w postać Dagmary, młodej matki, która zmaga się z depresją poporodową i wejdzie do życia Klary (Olga Jankowska). 

Anastazja PazuraAnastazja Pazura X-News/TVN

U bohaterki Anastazji Pazury lekarz zdiagnozuje depresję poporodową. Na prośbę przyjaciela Klara spotka się z dziewczyną i będzie przekonywała ją do tego, by zgłosiła się po pomoc do specjalisty. Dagmara odwiedzi również Klarę w domu Pyrków, a ta od razu zauważy, że coś jest nie tak. 

- Mój synek jest taki cudowny, zasługuje na lepszą matkę - powie Dagmara.

Anastazja Pazura - kim jest? 

Anastazja Pazura poszła w ślady popularnego taty i również została aktorką. Grała już m.in. w "Na dobre i na złe". Początkowo dziewczyna nie chciała wybierać aktorstwa. Studiowała architekturę wnętrz, ale z czasem przeniosła się do Warszawskiej Szkoły Filmowej i zaczęła karierę przed kamerą.

ZOBACZ ZDJĘCIA ANASTAZJI>>>>

- Ja robiłem wszystko, żeby ją do zawodu zniechęcić, bo mnie ciągle w domu nie było. Ona jest od wielu lat bardziej dojrzała wewnętrznie, bardziej niż rówieśnicy, bo myśmy razem dużo przeszli. Wszyscy mówią, że ona jest zdolna, niestety – mówił Cezary Pazura w "Pytaniu na śniadanie". 

Czy w "Barwach szczęścia" zagości na dłużej? Na takie informacje musimy jeszcze poczekać.

JT