• Link został skopiowany

Skrzynecka pokazała córkę i to wystarczyło. "Dziewczyny jak siostry!"

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się z obserwatorami serią zdjęć z wakacji w Grecji. Uwagę internautów przyciągnęła przede wszystkim córka aktorki.
Katarzyna Skrzynecka na wakacjach z rodziną
Fot. Instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją prawie 240 tys. obserwatorów. Aktorka chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia codziennego, jak i zza kulis w pracy. Na początku sierpnia Skrzynecka postanowiła wrócić wspomnieniami do lipca i udostępniła na Instagramie serię zdjęć z wakacji w Grecji. Wybrała się tam wspólnie z mężem Marcinem Łopuckim oraz 13-letnią córką Alikią Ilią. 

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o trudnych rozmowach z nastoletnią córką. "Jesteśmy uprzywilejowani. Nie ma u nas tabu"

Katarzyna Skrzynecka udostępniła zdjęcia z córką i się zaczęło. W komentarzach zachwyt

"Nasze lipcowe krótkie wakacje trwały tylko sześć dni w ciepłych klimatach, ale wciąż miło powspominać" - napisała Skrzynecka pod serią fotografii z rodziną. Na opublikowanych kadrach możemy zobaczyć, jak najbliżsi aktorki wypoczywali z nią w Grecji, chętnie pozując przy tym do zdjęć. Uśmiechy nie znikały im przy tym z twarzy. Fani aktorki zwrócili jednak uwagę w komentarzach przede wszystkim na nastoletnią córkę pary. Alikia Ilia wzbudziła zachwyt pośród internautów, którzy chętnie zaczęli porównywać ją do mamy. 

"Śliczna córka pani Kasiu, a pamiętam dopiero, jak była pani w ciąży, ale ten czas pędzi", "Dziewczyny jak siostry! Śliczne!", "Urocze zdjęcia. Pięknie się na was patrzy", "Córeczka podobna do mamusi", "Ślicznotki obie" - mogliśmy przeczytać wśród licznych wpisów fanów. 

Katarzynie Skrzyneckiej oberwało się za paznokcie. Tak odpisała obserwatorce

Skrzynecka udostępniała zdjęcia z wakacji także, kiedy jeszcze na nich przebywała. Uśmiechnięta aktorka pozowała wraz z córką i mężem m.in. do selfie, a na części z nich można było dostrzec jej kolorowe paznokcie. Choć większość fanów Skrzyneckiej rozpływała się nad zachwycającymi kadrami, które wrzucała - jedna z internautek postanowiła wbić aktorce szpilę. "Zdjęcia ślicznie, ale paznokcie łopaty" - napisała pewna użytkowniczka. W obronie gwiazdy stanęła jednak inna fanka. "Ło matko. Nie lepiej i zdrowiej skupić się na pięknych widokach, pięknych kolorach i szczęśliwych ludziach?" - odpisała na wyżej wspomniany komentarz. Ta odpowiedź spotkała się prędko z aprobatą samej Skrzyneckiej. "Otóż to! Dziękuje serdecznie, pani Bogumiło" - napisała aktorka. 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o: