• Link został skopiowany

Agata Rubik przeraziła się, gdy zaszła w ciążę. Tego się nie spodziewała

Agata i Piotr Rubikowie doczekali się dwóch córek. Celebrytka w jednym z wywiadów wyznała otwarcie, że nie spodziewała się, iż tak szybko zajdzie w ciążę.
Agata Rubik
Fot. KAPIF

Agata (wówczas jeszcze Paskudzka) związała się z Piotrem Rubikiem w 2006 roku. Dwa lata później zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Małżonkowie w 2023 roku porzucili życie w Warszawie i wraz z dwiema córkami - 15-letnią dziś Heleną i o cztery lata młodszą Alicją - przeprowadzili się do Miami. Starsza pociecha pary przyszła na świat rok po ich ślubie. Agata Rubik w rozmowie z Żurnalistą wyznała, że początkowo trudno było jej się pogodzić, że mamą zostanie tak szybko.

Zobacz wideo Była zaskoczona

Agata Rubik szczerze o macierzyństwie. Wspomniała o strachu

W wywiadzie Agata Rubik wyznała otwarcie, że macierzyństwo nie było czymś, o czym marzyła. Jak przyznała, nigdy "nie ciągnęło jej do dzieci". - Nie jestem typem osoby, która, jak zobaczy małe dziecko, to pyta: "mogę na ręce?". Nigdy czegoś takiego nie miałam, żeby ciągnęło mnie do jakichś obcych dzieci - opowiadała. - Jak zaszłam w ciążę, to byłam przerażona, że to tak szybko wyszło - dodała. Rubik opowiedziała także o szczegółach sytuacji, w której ona i jej mąż podjęli decyzję, aby starać się o dziecko. - Byliśmy w podróży poślubnej, akurat Piotr miał 40. urodziny. Na zasadzie: "takie bym miał marzenie, zobaczymy, jak będzie". No i się przytrafiło - relacjonowała.

Agata Rubik nie ukrywa, że początkowo było jej trudno pogodzić się z sytuacją, że jej życie mocno się zmieni. Zaznaczyła jednak, że to poczucie nie trwało długo, a w roli mamy odnalazła się bardzo dobrze. Rubik, która w tym czasie była jeszcze na studiach, mogła też liczyć na wsparcie ze strony mamy. Celebrytka wyznała również, że zawsze chciała mieć dwójkę dzieci, a to właśnie mama namówiła ją, aby zaplanowała między nimi przynajmniej czteroletni odstęp. - Pewnie patrząc na mnie i na mojego brata, mówiła: "Przynajmniej te cztery lata różnicy. Bo dwa i pół, jak to było między wami, to za mało, on był o ciebie zazdrosny" - relacjonowała Rubik.

Agata Rubik zachwyca się zdolnościami lingwistycznymi córek

Po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych córki Rubików musiały przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości, w tym m.in. do uczęszczania do amerykańskiej szkoły. Okazuje się, że dziewczynki bez problemu poradziły sobie z faktem, że na co dzień muszą mówi po angielsku. Co więcej, Agata Rubik zdradziła, że nawet między sobą rozmawiają już nie tylko po polsku, ale również po angielsku. "Podoba mi się to i bardzo im zazdroszczę ich angielskiego. Jedna z naszych najlepszych inwestycji" - skomentowała celebrytka na Instagramie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o: