Barbara Sienkiewicz to jedna z tych aktorek, o których zrobiło się głośno nie tylko dzięki karierze zawodowej, ale również za sprawą odbiegającego od powszechnie przyjętych standardów życia prywatnego. Kobieta w wieku 60 lat urodziła bliźnięta i wywołała tym niemałą sensację. Początkowo chętnie udzielała wywiadów, lecz z czasem zamknęła się w sobie i postanowiła zachować życie rodzinne dla siebie. Teraz aktorka przerywa milczenie. Wyjawiła, co mówi swoim dzieciom, gdy pojawia się temat ojca.
Barbara Sienkiewicz jest mamą bliźniąt - Ani i Piotra. Mimo późnej ciąży aktorki dzieci rozwijają się prawidłowo i podczas porodu nie stwierdzono żadnych niepokojących objawów. Rodzeństwo właśnie w chodzi w poważny wiek - nic więc dziwnego, że zadaje coraz więcej pytań. Sienkiewicz w programie "Wieczorny Express" wyjawiła, co mówi dzieciom o ich ojcu.
Moje dzieci wiedzą, że był tata, był mężczyzną, który chciał mieć dzieci, że był ich tatą, ale z powodów, o których teraz nie powiem, nie ma taty. Mają tę podstawę psychiczną do tego, że są w pewnym sensie dowartościowane. W klasie moich dzieci jest sytuacja taka, że są dzieci, które mają tatę, ale i takie, które go nie mają. Myślę, że to jest dobry kierunek dla nich w tym momencie. Każdy etap życia potrzebuje innego wyjaśnienia, i to, co ja teraz mówię dzieciom na temat taty, za kilka lat będzie nieaktualne - wyznała Barbara Sienkiewicz.
W "Wieczornym Expressie" aktorka zdradziła, jakie były przyczyny podjęcia decyzji o zostaniu mamą w wieku 60 lat. Okazuje się, że przyczyniła się do tego wizyta u lekarza. "Pierwszy moment, kiedy zapragnęłam być mamą, pojawił się podczas rozmowy z moim lekarzem, który powiedział: "Pani ma młody wiek biologiczny". Zdziwiłam się. I to na tyle mocno zostało w mojej psychice, że wiedziałam i czułam, że mam jeszcze czas. Czułam w 100%, że dam radę. Gdybym tego nie czuła, to na pewno bym nie realizowała do końca swojej decyzji i chęci. I tak się stało. Wbrew wiedzy niektórych lekarzy ginekologów" - dodała Barbara Sienkiewicz.
Sir David Attenborough skończył 100 lat. Oto sekret jego długowieczności
Media huczą o 20-letniej partnerce Chajzera. W tym samym czasie jego była dodała taki obrazek
Lewandowska o najtrudniejszych chwilach w życiu. Opowiedziała o poronieniu
Chajzer w śniadaniówce tłumaczy się z incydentu z mamą 20-letniej partnerki. "Patrzę i nie wierzę"
Walczak pierwszy raz od dawna o relacji z Zillmann. "Ja z Kasią nie będę się nigdy przyjaźnić"
Trump wyśmiał dziewczynkę na oczach całego świata? To, jak ją potraktował, było poniżej pasa
Poruszający wpis partnerki Łukasza Litewki w dniu jego urodzin. "Możesz być spokojny"
Kontrowersje po odcinku "Kwiatków polskich". TVP wydało oświadczenie
Kris Jenner próbowała odchudzać się z pomocą leku na cukrzycę. Skutki ją przeraziły