Więcej na temat życia prywatnego gwiazd przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.
Lara Gessler została mamą w październiku 2020 roku. Kiedy na świat przyszła Nena, jej życie zmieniło się na dobre. I choć niektórzy spodziewali się, że córka Magdy Gessler będzie raczej unikać opowiadania o macierzyństwie i pokazywania twarzy swojej pociechy, bardzo chętnie dzieli się z fankami macierzyńskimi poradami, a mała Nena jest główną gwiazdą jej social mediów. Niebawem może się to zmienić, ponieważ Lara zakomunikowała właśnie, że spodziewa się drugiego dziecka.
Z okazji urodzin męża Lara Gessler pokusiła się o opublikowanie uroczego wideo, na którym Piotr Szeląg trzyma na rękach córkę. Nagle podchodzi do nich celebrytka, trzymając się za brzuch!
+1. Dzięki tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne. Sto lat, Piotr! - czytamy pod postem.
Pod instagramowym wpisem nie zabrakło gratulacji. Fani Lary są zachwyceni radosną nowiną. O komentarz pokusiły się nawet znane koleżanki celebrytki.
Ale super! - wykrzyczała Olga Frycz.
Pięknie! Gratulacje - dodała Monika Mrozowska.
Omg, cudownie! - stwierdziła Agnieszka Włodarczyk.
Redakcja Plotka również śle najszczersze gratulacje. Lara, dużo siły i zdrowia!
Piotr Szeląg jest drugim mężem Lary Gessler. Wcześniej celebrytka związana była z Pawłem Ruczem, za którego wyszła w 2017 roku. Z perspektywy czasu decyzja o szybkim rozwodzie była idealną. Córka słynnej restauratorki odnalazła prawdziwą miłość, za którą zdecydowała się na założenie rodziny.
Przez lata dostawała od Dymnej wyjątkowe prezenty. Dziś niemal nie mają kontaktu
Komarnicka i Klynstra opuścili salę rozpraw po rozwodzie. Niebywałe, co się później wydarzyło
Poruszenie po występie Szroeder i Badacha w Opolu. W komentarzach się dzieje
Kamińska ostrzega: Nigdy nie wsiadaj z tym do auta. Ratowniczka medyczna potwierdza i mówi o innych zagrożeniach
Nie żyje aktor z "Ojca chrzestnego III". Anthony Guidera miał 65 lat
Gwiazdy kochają sharenting. Gdzie w tym wszystkim jest dziecko? "Prywatność nie kończy się na twarzy"
Nowa wokalistka Ich Troje zostanie szóstą żoną Wiśniewskiego? Muzyk zareagował, wtem wtrącił się Łągwa. Hit!
Grabowski przerwał występ, bo zrozumiał, że jest... pijany. Nie do wiary, co zrobił później
Jakubczak zginęła przed 23. urodzinami. O jej śmierć obwiniano męża