Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Niedawno drugą córkę urodziła Anna Lewandowska, a to niejedyna gwiazda, która wkrótce przywita na świecie dziecko . Na porodówkę wybrała się już Małgorzata Rozenek, a jeszcze w tym roku zrobi to Barbara Kurdej-Szatan oraz gwiazda serialu "19+" Justyna Grzybowska. Aktorka TVN 7 opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z ciążowej sesji, a także zdradziła, że spodziewa się chłopca.
ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek zbiera się już na porodówkę! "Ruszamy w jedną z najważniejszych podróży naszego życia"
Serial "19+" cieszy się niemałą popularnością wśród młodzieży od dobrych kilku sezonów. Aktualnie emitowany jest na TVN7, jednak wcześniej przez kilka lat mogliśmy śledzić losy paczki przyjaciół na antenie TVN. Powoli aktorzy występujący w produkcji wyrastają na gwiazdy pierwszej ligi, czego dowodem może być chociażby udział Małgorzaty Heretyk i Ernesta Musiała w najnowszej edycji programu "Ameryka Express". Możliwe, że w przypadku Justyny Grzybowskiej będzie podobnie. Fakt, iż aktorka spodziewa się dziecka, tylko zwiększa zainteresowanie jej osobą. Przyszła mama pochwaliła się nowymi ciążowymi fotkami i zdradziła, że urodzi chłopca.
TO CHŁOPAK! Albo będzie piłkarz, albo dobry tancerz, bo już kopie jak oszalały - oznajmiła pod postem.
Justyna Grzybowska zaznaczyła, że zdjęcia wykonała jej mama. Pod publikacjami nie brakuje gratulacji od obserwatorów, a także sporej garści komplementów dla przyszłej mamy.
Gratuluje! Będzie miał wspaniałych rodziców.
Promieniejesz. Moje największe gratulacje.
Jak ślicznie wyglądasz. Piękny kolor sukienki, rewelacyjnie pasuje do twej osoby i do brzusia - piszą pod zdjęciem.
Po zdjęciach wnosimy, że aktorka może być dopiero na półmetku ciąży. Oczywiście również serdecznie gratulujemy!
Milion na koncie, a spokoju nie było przez lata. Zwycięzca "Milionerów" wyjawił, co stało się po wygranej
20 kg w dół po 60-tce. Nie siłownia ani dieta cud. Dowbor zdradziła swój sekret
Rozenek na ramówce. Spójrzcie na te spodnie. "Jest świadoma, w czym wygląda korzystnie"
Jabłczyńska nie wróci do "Nigdy w życiu". Rozgoryczona mówi o kulisach. "Wiem dlaczego"
Jest akt oskarżenia przeciwko Dorocie R. To grozi piosenkarce
Tim Curry nie żyje. Legendarny aktor miał 80 lat
Gawęda nie ukrywa, jakie ma relacje ze Szczepanikiem. "U nas zakończyło się to..."
Tego telefonu w "Szkle kontaktowym" nie przewidzieli. Reakcje prowadzących bezcenne
Występ Steczkowskiej w Sopocie rozjuszył widzów, a Młynarska wytknęła TVN błąd