Paulina Smaszcz w "Królowej przetrwania" podzieliła się kilkoma szokującymi wyznaniami na temat jej małżeństwa z Maciejem Kurzajewskim. Wspomniała między innymi, że były mąż wyśmiewał się z jej choroby. Prezenter poinformował natomiast, że podjął kroki prawne w związku z oskarżeniami eksżony. W komentarzu pod ostatnim instagramowym postem prezenterki jedna z fanek nawiązała do Kurzajewskiego. Nie musiała długo czekać na odpowiedź.
Paulina Smaszcz opublikowała ostatnio nagranie z sesji fotograficznej. Gwiazda "Królowej przetrwania" pozowała w minimalistycznym stroju na białym tle. Uwagę przyciągał odsłonięty umięśniony brzuch prezenterki. Celebrytka opatrzyła post hasztagiem "model50plus". W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo zachwytów i komplementów. Jedna z fanek nawiązała natomiast do Macieja Kurzajewskiego. "Maciej zamienił siekierkę na kijek" - zauważyła. Prezenterka nie pozostawiła słów internautki bez odpowiedzi.
Całe szczęście to już za mną. Teraz tylko uśmiech i głowa do góry
- odpisała obserwatorce.
W programie "Królowa przetrwania" Paulina Smaszcz podzieliła się wieloma szczegółami na temat związku z Maciejem Kurzajewskim. Podczas rozmowy z Marianną Schreiber zdobyła się natomiast na smutną refleksję na temat małżeństwa. Prezenterka zdradziła, że dziś podejmowałaby inne decyzje. "Dowiedziałam się wszystkiego po rozwodzie, ile było kłamstw, krętactwa, oszukiwania mnie. Ja żałuję, że nie zrobiłam tego, co robią inne kobiety. A mianowicie mówią: Stary, dawaj. Teraz się wykaż, pokaż, że mnie utrzymasz, pokaż, że utrzymasz rodzinę, że dasz radę. Ja będę na tobie uwieszona, będę głupsza, nie będę wiele umiała, z wieloma rzeczami sobie nie poradzę. Żałuję, że nie grałam wtedy takiej, bo jak widać, mężczyźni wolą kobiety bardziej "zarządzalne" i te, które sobie nie radzą, a jednocześnie są cały czas uśmiechnięte" - stwierdziła gorzko.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Szokujące słowa reportera Republiki na Marszu Niepodległości. Zapomniał o włączonym mikrofonie
Sarsa zaśpiewała z okazji Dnia Niepodległości kultowy utwór i się zaczęło. W komentarzach armagedon! "Profanacja"
Zaginął brat znanej stylistki. Jest nowy trop w sprawie
Nawroccy na obchodach 11 listopada. Pierwsza dama zadała szyku
Tragiczny finał poszukiwań na Maderze. Nie żyje partner polskiej pisarki
Test alkomatu w studiu zaskoczył wszystkich. Stockinger tłumaczy głośną sytuację z "Pytania na śniadanie"
Cyrku ciąg dalszy. Daniel Martyniuk zabrał głos po awanturze w samolocie. Idzie na wojnę z liniami lotniczymi
Niebywała sytuacja w "Milionerach"! Przez Urbańskiego uczestniczka odpadła z programu
Koniec audycji o zwierzętach w Trójce. Prowadząca obwinia stację, przedstawiciele komentują