Tomasz Jakubiak kilka miesięcy temu drastycznie stracił na wadze. Nie znaliśmy wtedy powodu takiego stanu rzeczy. Po czasie kucharz - w przejmującym wywiadzie z Dorotą Wellman - powiedział, że lekarze wykryli u niego nowotwór. - Zdiagnozowano u mnie bardzo rzadki i bardzo ciężki do wyleczenia nowotwór. Coś, co w ogóle praktycznie nie występuje albo występuje u niecałego procenta ludzi na świecie - usłyszeli widzowie "Dzień dobry TVN". - Z biegiem czasu to się przerzuciło na kręgosłup. Moja kochana teściowa powiedziała: "Musisz iść na rezonans". Poszedłem i wtedy się zaczęła cała przygoda. Przyjechał do mnie lekarz do domu, mój znajomy i mówi: "Słuchaj, musimy porozmawiać, bo masz nowotwór. [...] Z rezonansu wyszło, że masz bardzo mocno zjedzone kości miednicy, jakieś dwa kręgi w kręgosłupie i że jest ciężka sytuacja" - uzupełnił ekspert. Leczenie nowotworu jest bardzo kosztowne, w związku z czym Jakubiak postanowił podbić sprzedaż jednego ze swoich produktów. Zainteresowanie jego e-bookiem okazało się być ogromne.
Całe szczęście sprzedaż e-booków eksperta kulinarnego idzie świetnie. Zainteresowanie jest tak duże, że pojawiają się problemy techniczne. - To przerosło wszelkie moje oczekiwania. Nie tylko moje, bo moich serwerów też, za co was serdecznie przepraszam, bo niestety z siostrą nie ogarnęliśmy kuwety no i wiemy o tym, że dużo osób się zdenerwowało, bo nie dostało linków na czas, bo nie mogło ściągnąć książki, bo płatności były odrzucane. Staramy się to wszystko naprawiać na bieżąco - przekazał Jakubiak na Instagramie.
Przepełniony wdzięcznością wspomniał o sile swojej społeczności. - To jest coś niesamowitego - ten post stał się viralem. Gdzie nie wejdę w sieci, na czym nie włączę internetu, to cały czas ktoś o tym pisze, cały czas ktoś to poleca. Czy to są gazety, czy różnego rodzaju portale, czy to są firmy prywatne, widzę, że cały czas ktoś ten post udostępnia i cały czas prosi innych, żeby się zaangażowali. A wy się w to angażujecie. To jest coś, co przerasta niesamowicie - dodał przejęty.
Obserwujący kucharza są bardzo aktywni pod jego postami. Nieustannie przesyłają mu wsparcie i chwalą jego kulinarne pomysły. Ostatnia instagramowa rolka Jakubiaka również wygenerowała wiele komentarzy. "Tomku co dajesz, to dostajesz. Dobro do ciebie wróciło, dużo zdrówka i wytrwałości!", Nic nie musisz mówić Tomku. Jesteśmy z tobą", "Tomek, ty jesteś dobrym człowiekiem i ludzie to wiedzą, a jak nie wiedzą, to czują" - czytamy.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Pierwsza taka sytuacja w historii programu "Nasz nowy dom". Poruszeni widzowie komentują
Cichopek i Kurzajewski już po ślubie! Jest pierwsze zdjęcie z ceremonii. Ależ kreacja
Smaszcz opublikowała to zdjęcie dzień przed ślubem Kurzopków. "Pięknie"
Cichopek na ślub z Kurzajewskim zrezygnowała z klasycznej sukni. Stylistka jest pod wrażeniem jednego
Pierwsze nagranie ze ślubu Kurzajewskiego i Cichopek. Polały się łzy
To tu odbędzie się wesele Cichopek i Kurzajewskiego. Hotel wydał pilny komunikat kilka godzin przed ślubem
Niebywała sytuacja na ślubie Cichopek i Kurzajewskiego. Tak potraktowali media
Katarzyna Cichopek już w ślubnym makijażu! Na taką fryzurę postawiła panna młoda
Pierwsi goście przyjechali na ślub Kurzopków. Wiadomo, kto jest już na miejscu