Historia miłości Justyny Nagłowskiej i Borysa Szyca jest bez wątpienia bardzo filmowa. Para poznała się jeszcze w trakcie studiów. W 2002 roku zaczęli tworzyć związek, ale ten nie przetrwał próby czasu. Po kilku latach od rozstania Borys Szyc miał zobaczyć zdjęcie Justyny w mediach społecznościowych i zaprosić ją na kolację. Szybko okazało się, że dawne uczucia odżyły i w 2013 roku ponownie się związali. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę i są rodzicami dwuletniego Henia. Para właśnie świętuje trzecią rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.
Justyna Szyc-Nagłowska z okazji rocznicy opublikowała na Instagramie osobisty wpis podsumowujący trzy lata małżeństwa z aktorem.
Trzy lata w małżeństwie z ukochanym Borysem Szycem. Oboje dziś stwierdziliśmy, że to były nasze najlepsze trzy lata. Lubię dbać o naszą relację, lubię naszą bliskość, lubię to, że każde z nas ma swoją przestrzeń, swoje zainteresowania i możemy się tym nawzajem inspirować - napisała.
Justyna Szyc-Nagłowska wspomniała też o trudniejszych momentach związku z Borysem Szycem. Żona aktora podkreśliła, że tworzenie małżeństwa to przede wszystkim nieustanna praca nad relacją i uważność na drugiego człowieka.
Wiem, że nic nie jest dane raz na zawsze, wiem, że każda relacja się zmienia i warto sobie robić co jakiś czas podsumowania tego, czego nawzajem pragniemy i sprawdzać, czy nasze ścieżki nadal łączą się w jedną. Relacja to praca. Nieustająca. To uważność na drugiego człowieka. To najlepiej płatna praca, jaką kiedykolwiek wykonywałam. Płacą walutą - miłość. Nie da się tego przeliczyć na żadne pieniądze. Uwielbiam być twoją żoną, kochanie. Żonka i mężyk, jak mówi nasz synek - dodała.
W komentarzach pod wpisem pojawiła się też reakcja ukochanego.
Dziękuję za wszystko. Kocham - odpowiedział Borys Szyc.
Więcej zdjęć Justyny Szyc-Nagłowskiej i Borysa Szyca znajdziesz w galerii na górze strony.
Dziennikarka pokazała też ujęcie z domu. Na dużym drewnianym stole stoi pokaźnych rozmiarów bukiet, który Justyna Nagłowska dostała od ukochanego.
W komentarzach pod wpisem gratulowano parze stworzenia tak wyjątkowego związku.
Od tak dawna nic piękniejszego, szczerego i poruszającego nie przeczytałam. Wszystkiego co najlepsze dla was.
Pani Justyno, podziwiam panią, tworzycie piękną parę. Jak się tylko na was patrzy, to czuć, że miłość wisi w powietrzu.
Pięknie pani to ujęła. Jak dużo mieliście szczęścia, że spotkaliście się w odpowiednim miejscu, we właściwym momencie - czytamy w komentarzach.
Zakochanym życzymy wielu szczęśliwych lat razem.
Nawrocki pokazał świadectwo syna. Internauci zwrócili uwagę na jedną rzecz
To od nich Duda kupił swoje Porsche. Byli właściciele ujawniają kulisy
Afera wokół Doroty R. Prokuratura wystosowała akt oskarżenia wobec piosenkarki
Tak dziś wygląda syn Bachledy-Curuś i Farrella. 16-latek pojawił się z ojcem na meczu
Serowska i Hakiel spodziewają się drugiego dziecka. Dominika dodała zdjęcia, a Marcin komentuje. "Zrobiliśmy to"
Doda może trafić do więzienia? Prawnik rozwiewa wątpliwości
Nowe wieści ws. aktu oskarżenia przeciwko Dodzie. Jest komentarz z sądu
Serowska opowiedziała o drugiej ciąży. "Zdecydowanie trudniejsza". Znają już płeć?
Tyle lat dzieli Serowską i Hakiela. Zaskakujące, jaka jest między nimi różnica wieku