Michała Mikołajczaka możemy podziwiać na parkiecie 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Prywatnie aktor jest związany z Edytą Zając, która wygrała 11. edycję tanecznego show. Do tej pory celebryci nie potwierdzali publicznie związku. Do mediów trafiały jedynie ich fotografie wykonane przez paparazzi. Teraz to się zmieniło. Po zakończeniu pierwszego odcinka show chętnie pozowali do zdjęć.
W rozmowie z Jastrząb Post Michał Mikołajczak wyjawił dlaczego, tak długo zwlekał ze wspólnymi zdjęciami z partnerką.
Fotoreporterzy nas złapali. My się nigdy nie ukrywaliśmy. Nie uważam, że zaprezentowanie się oficjalnie światu było czymś, co trzeba robić. Po prostu byliśmy razem, chłopaki zrobili nam zdjęcia i tyle. W mojej pamięci zostanie to na pewno na długo, Edi wygrała ten program i była cudowną tancerką, sam oglądałem jej wszystkie występy wielokrotnie i też bardzo jej kibicowałem. Teraz sytuacja się odwróciła, ja mogę skorzystać z jej doświadczenia, mogę skorzystać z jej cennych rad i bardzo się cieszę, że była tu ze mną i mnie wspierała - powiedział Michał Mikołajczak.
Aktor zdradził też, że przygotowania do programu pozostawia na sali treningowej i nie przenosi tego do domu.
W domu nie ćwiczymy, ponieważ spędzam długie godziny na sali treningowej. Dom jest domem. To jest przestrzeń, żeby się zrelaksować, odpocząć, zjeść coś razem, obejrzeć, przytulić się. Takie rzeczy - dodał Michał Mikołajczak.
Edyta Zając w "Tańcu z Gwiazdami" tworzyła parę z Michałem Bartkiewiczem, z którym wytańczyła sobie zwycięstwo.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Ekspert wybrał najlepsze stylizacje Balu Fundacji TVN. "Efekt godny gwiazdy Hollywood"
W sieci zawrzało po finale "Afryka Express". Ewa Gawryluk zabrała głos
Kuba Sienkiewicz ma sześcioro dzieci z trzech związków. Najmłodsze też już robi karierę
Miała być "10 lat młodsza w 10 dni". Efekt metamorfozy zadziwił nawet prowadzącą
Gwiazdy na Balu Fundacji TVN. Wojciechowska zachwyciła, Rozenek z okazałym dodatkiem
Zasnął na koncercie Nicole Scherzinger, a wszystko się nagrało. Reakcja wokalistki to hit!
To rzuca nowe światło na relację Zillmann i Lesar. Narzeczony tancerki był świadkiem ich czułości
Znamy zwyciężczynię "MasterChefa". Rywalizacja była wyjątkowo zacięta
W "Rolnik szuka żony" ogrom emocji. Uczucia zostały wystawione na próbę