Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa już od jakiegoś czasu nie ukrywają, że są ze sobą. Wcześniej oboje unikali rozgłosu, nie publikowali wspólnych zdjęć. Te i tak przedostawały się do sieci, bo paparazzi czyhali na zakochanych na każdym kroku. Jakiś czas temu były sportowiec pochwalił się zdjęciami z wakacji, na których bawił się nie tylko z modelką, ale też z dziećmi. Teraz pokazał ujęcia z romantycznej randki na sopockim molo.
Jarosław Bieniuk może pochwalić się duszą romantyka. Były sportowiec zabrał ukochaną na romantyczny spacer po sopockim molo. Nie zabrakło pocałunków na tle zachodzącego słońca. Na ujęciach, które Bieniuk zamieścił na swoim InstaStories, widać, że Pactwa zaszalała i na randkę wybrała się w rolkach. Postawiła też na wygodną, sportową stylizację - ciemną bluzę z ozdobnymi naszywkami i czarne leginsy. W pasie przewiązała koszulę w czerwono-czarną kratę. Taka stylizacja prezentowała się na modelce kapitalnie. Bieniuk też postawił na mało formalny strój - wybrał sportowe buty, które zestawił ze dresowymi spodami. Na wierzch narzucił zieloną kurtkę.
Na nagraniu widać, że zakochani nie byli sami. Towarzyszył im jeden z synów byłego piłkarza. Chłopiec prawdopodobnie też jeździł na rolkach, bo na jego głowie widać było kask.
ZOBACZ TEŻ: Jarosław Bieniuk spędził romantyczny weekend z ukochaną. Pokazał, jak wygląda ich "perfekcyjny poranek"
POLECAMY: Zuzanna Pactwa to nie tylko modelka. Czym jeszcze zajmuje się nowa dziewczyna Jarosława Bieniuka?
Agustin Egurrola świątecznie z rodziną. 17-letnia Carmen skradła kadr
Olga Frycz ma bardzo oryginalną kuchnię. Całkowicie zrezygnowała z górnych szafek
Rodzinne święta w zamku księcia Lubomirskiego-Lanckorońskiego. Tak wyglądają jego dzieci
Thomas Anders ma specjalne wymagania. Organizatorzy sylwestra Polsatu osłupieli
Katarzyna Pakosińska jest żoną gruzińskiego księcia. Podczas ich świąt furorę robi zaskakująca potrawa
Damięcka z wyjątkowymi grafikami na Wigilię. Internauci poruszeni
Paulina Krupińska chwyciła za mikrofon i zaśpiewała z mężem. Tak Karpiel-Bułecka ocenia jej umiejętności
Gąsienicowie z "Gogglebox" postawili 35-metrowy domek w sadzie. Zimą wygląda dosłownie jak z bajki
Rozenek każdego roku zachwyca świątecznym wystrojem. Tak zmieniał się jej dom na przestrzeni lat