Jarosław Bieniuk spędził romantyczny weekend z ukochaną. Pokazał, jak wygląda ich "perfekcyjny poranek"

Na początku października okazało się, że Jarosław Bieniuk zaczął spotykać się z nową dziewczyną, Zuzanną Pactwą. Wszystko wskazuje na to, że relacja pary dynamicznie się rozwija. Ostatnio wybrali się na wspólny romantyczny weekend.

Jarosław Bieniuk rozkwita u boku nowej partnerki, Zuzanny Pactwy, i coraz częściej udostępnia zdjęcia z ukochaną. Ich ostatni weekend wydaje się całkiem udany. Para wybrała się na wspólną przejażdżkę konno. Ojciec Oliwii Bieniuk chętnie pochwalił się w sieci romantycznym porankiem.

Jarosław Bieniuk spędza romantyczny czas z dziewczyną

Na początku października wyszło na jaw, że Jarosław Bieniuk znowu jest zakochany. Wybranką piłkarza jest polska modelka, która mieszka w Stanach Zjednoczonych. Wiadomo, że dziewczyna ma również własną markę odzieżową, tworzoną w duchu slow fashion. Najwyraźniej, mimo dosyć zróżnicowanych zainteresowań, parę połączyła miłość do jazdy konnej i właśnie w taki sposób spędzali niedzielny poranek.

Zobacz też: Jarosław Bieniuk pierwszy raz przyłapany na czułościach z Zuzanną Pactwą. Całował ją na środku ulicy!

Martyna Gliwińska chce uwolnić się od BieniukaGliwińska chce się uwolnić od Bieniuka? Media donoszą, że przyczyną jest jego nowa partnerka

Wiadomo, że wybrali się w weekend do Pałacu Ciekocinko. Znaleźli się w zabytkowym hotelu i wydaje się, że w pełni korzystali z uroków wspólnie spędzanych chwil. Na InstaStories Jarosław Bieniuk dodał zdjęcie, na których widzimy ich podczas przejażdżki na koniach. 

Perfect morning [tłum. perfekcyjny poranek] - podpisał zdjęcie zachwycony Bieniuk.

Jarosław Biedniuk i Zuzanna PactwaJarosław Biedniuk i Zuzanna Pactwa instagram.com@jaretpalmer

Zuzanna również nie miała oporów przed zrelacjonowaniem na swoim Instagramie miłych chwil.

Zuzanna Pactwa na koniuZuzanna Pactwa na koniu instagram.com@zuzannala

Oliwia Bieniuk i Zuzanna PactwaOliwia Bieniuk ma świetny kontakt z nową dziewczyną ojca. Łączy ich wspólna pasja

Widać, że para spędza ze sobą naprawdę sporo czasu, bowiem ostatnio na profilu Zuzanny Pactwy pojawiło się zdjęcie dokumentujące wspólną kolację z Jarosławem Bieniukiem z okazji Święta Dziękczynienia. Wszystko wskazuje na to, że to bardzo poważna relacja. Trzymamy kciuki!

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk na planie
Więcej o: