Jarosław Bieniuk ma nową dziewczynę. To wzięta modelka, która robi karierę za granicą

Jak podaje tygodnik "Na Żywo", Jarosław Bieniuk jest szczęśliwie zakochany. Jego wybranką ma być modelka robiąca karierę za granicą.

Wszystko wskazuje na to, że Jarosław Bieniuk układa sobie życie prywatne. I nie chodzi tu o matkę jego najmłodszego dziecka Kazika, Martynę Gliwińską. Jak podaje tygodnik "Na Żywo", były piłkarz spotyka się z modelką. Tym samym definitywnie dał do zrozumienia, że związek z architektką należy całkowicie do przeszłości.

Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę

Modelka, z którą spotyka się Bieniuk, nazywa się Zuzanna Pactwa. Wiemy o niej tyle, że ma kaukaskie pochodzenie i mierzy 180 cm wzrostu. Odnosi sukcesy za granicą, a na jej profilu na Instagramie możemy zobaczyć wiele zdjęć z różnych sesji zdjęciowych. Jak podaje tygodnik, dzieci Jarosława poznały już nową wybrankę ojca. Według źródła "Na Żywo", najbardziej z jego wyboru ma być zadowolona Oliwia, która stawia pierwsze kroki w modelingu i być może zwiąże z tą branżą przyszłość (choć na pierwszym miejscu stawia aktorstwo). Podobno cieszy się z tego, że będzie mogła czerpać z doświadczenia Pactwy i będzie mogła liczyć na jej wsparcie.

 

Jak na razie zakochani nie afiszują się publicznie ze swoim uczuciem. Być może Jarosław Bieniuk woli zachować swój nowy związek w tajemnicy przed mediami. Już wie, co to znaczy być jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Razem z Anną Przybylską ciągle byli na świeczniku, a paparazzi śledzili każdy ich krok. Później z Martyną Gliwińską również budzili zainteresowanie mediów, a ich rozstanie było szeroko komentowane.

Zobacz wideo Sesja zdjęciowa Oliwii Bieniuk

Myślicie, że Jarosław Bieniuk wreszcie znalazł odpowiednią kobietę i ułoży sobie z nią życie?