Ta osoba nie odstępuje jej na krok. Teraz księżna Kate się odwdzięczyła

Natasha Archer jest jedną z najbliższych współpracownic księżnej Kate. To ona odpowiedzialna jest m.in. za jej nienaganny styl. Po latach współpracy kobieta otrzymała awans na prestiżowe stanowisko.

Nie od dziś wiadomo, że brytyjska rodzina królewska słynie z przywiązania do swoich współpracowników. Do jednej z najbardziej zaufanych osób bez wątpienia należy Natasha Archer, która od 2010 roku pełni funkcję osobistej asystentki i stylistki księżnej Kate. Co za tym idzie, towarzyszy jej nieustannie niemalże w każdym momencie życia. Wszystko wskazuje na to, że żona księcia Williama postanowiła jej się za to odwdzięczyć. Jak podają brytyjskie media, Natasha Archer właśnie otrzymała awans na jedno z kluczowych stanowisk.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Księżna Kate nazywana jest ikoną mody. To ona ubiera ją od lat 

Odkąd księżna Kate dołączyła do rodziny królewskiej, jej życie uległo całkowitej zmianie. Już na samym początku musiała dobrać sobie odpowiednich pracowników, którzy wdrożą ją w nowe obowiązki. Natasha Archer jako jedna z pierwszych dołączyła do grona personelu. Księżna Kate przez wielu uznawana jest za ikonę mody. To właśnie Natasha Archer odpowiedzialna jest za jej nienaganny wygląd i dobrze dobrane stylizacje, z którymi niemal od zawsze jest kojarzona. Lubicie styl księżnej Kate? Zdjęcia jej stylizacji możecie obejrzeć w naszej galerii w górnej części artykułu.

Księżna Kate awansowała współpracownicę. "Zasługuje na to jak nikt inny"

Jak wiadomo, obecnie księżna Kate przechodzi przez trudne chwile i zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Mówi się, że w czasie choroby nowotworowej Natasha Archer nie odstępuje jej ani na krok. To ona towarzyszyła jej w trakcie wizyt lekarskich, a także odebrała ją z kliniki po operacji jamy brzusznej. Jak podaje "The Independent", w dowód wdzięczności Natasza Archer została wynagrodzona i otrzymała awans na stanowisko szefowej personelu księżnej i księcia Walii. "Natasha zasługuje na to, jak nikt inny. Jest niezawodnie dyskretna i lojalna wobec Kate. Z pewnością awans wiąże się z podwyżką, a to oznacza, że możemy spodziewać się widoku Natashy u boku Kate jeszcze przez wiele lat" - zdradza informator gazety. ZOBACZ TEŻ: Zabawny gest młodego royalsa. Nagranie z jego udziałem stało się hitem sieci. Czy książę George by sobie na to pozwolił?!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.