Pałac Kensington dawno nie publikował zdjęć księżnej Kate. Aż do teraz

Od dłuższego czasu księżna Kate nie pojawiała się w mediach społecznościowych. W końcu na oficjalnym profilu księżnej i księcia Walii na Instagramie udostępniono jej zdjęcie.

Księżna Kate od dłuższego czasu nie pojawia się publicznie. Middleton w marcu tego roku ujawniła, że choruje na nowotwór i obecnie potrzebuje więcej czasu, by móc wrócić do pełni zdrowia. Chwilę wcześniej o chorobie nowotworowej poinformował król Karol III. Od tego czasu żona następcy tronu nie pojawiała się w mediach, lecz do czasu. 11 czerwca na oficjalnym profilu księcia i księżnej Walii udostępniono zdjęcie z Kate. Tego od dawna nie było. 

Zobacz wideo Co Joanna Horodyńska sądzi o stylu księżnej Kate? Ma jedno "ale"

Księżna Kate pojawiła się na Instagramie. Wielki powrót Middleton?

Plotki o tym, że coś niepokojącego dzieje się z księżną Kate, pojawiły się już na początku roku. Ostatni raz publicznie widziano żonę księcia Williama w grudniu 2023 roku. Długie milczenie rodziny królewskiej doprowadziło do powstawania plotek o tym, co dzieje się z Middleton. W marcu doszło do przełomu, a księżna Walii sama ujawniła, że choruje na nowotwór. Od tego czasu nie pojawiała się publicznie, a oficjalne social media skupiły się na następcy brytyjskiego tronu.

11 czerwca tę passę przerwano. Na InstaStories profilu księżnej i księcia Walii pojawił się kadr przedstawiający księżną Kate. U jej boku możemy dojrzeć męża. Para książęca skupiła uwagę na wodorostach. To pierwszy raz po długim czasie, gdy wspomniano o Middleton na profilu. Ujęcie znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie jest to nowe zdjęcie księżnej, która obecnie powoli powraca do zdrowia i nie chce pokazywać się publicznie.

Wodorosty są jednym z najbogatszych zasobów planety i stanowią potencjalne rozwiązanie niektórych z największych problemów środowiskowych odczuwanych na całym świecie. Zapoznajcie się  z dotychczasową podróżą...

- czytamy na InstaStories. Później na profilu udostępniono kilka rolek sprzed lat. 

Kiedy Kate powróci do pełnienia obowiązków? 

Obecnie Middleton przechodzi rekonwalescencję i stara się odpoczywać. Zagraniczne media twierdzą, że  po jej powrocie nie będzie tak samo, jak wcześniej. Jak przekazał informator "US Weekly", księżna Kate może już nawet nigdy nie wrócić do tak dużego zaangażowania publicznego, jak wcześniej, kiedy towarzyszyła mężowi podczas wszystkich oficjalnych spotkań. Według "Daily Beast", wszystko wskazuje na to, że księżna Walii nie powróci do pełnienia obowiązków wcześniej niż z początkiem 2025 roku. 

Księżna Kate wysłała list z przeprosinami. Odczytano go publicznie. 'Jestem z was dumna'Księżna Kate wysłała list z przeprosinami. Odczytano go publicznie. 'Jestem z was dumna' Księżna Kate wysłała list z przeprosinami. Odczytano go publicznie. 'Jestem z was dumna'; fot. Photo by Ashley Crowden/Shutterstock (14134827br)Catherine Princess of WalesPrince William and Princess Catherine of Wales visit the Grange Pavilion, Cardiff, Wales, UK - 03 Oct 2023To celebrate the 75th anniversary of the arrival of the HMT Empire Windrush to the UK and mark the start of Black History Month, The Prince and Princess of Wales will visit Cardiff to meet members ofthe Windrush generation and celebrate the work of diverse community groups in the area. eastnews.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.