Wściekła Sarah Ferguson krzyczy na publiczność na Festiwalu w Cannes. "Cicho!"

Sarah Ferguson pojawiła się na uroczystej gali aukcyjnej podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. W pewnym momencie puściły jej nerwy.

Sarah Ferguson zyskała sporą popularność po tym, jak związała się z synem królowej Elżbiety II, księciem Andrzejem. Zakochani zdecydowali się na ślub, a później powitali na świecie dwie córki - księżniczki Beatrycze i Eugenię. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu i po dekadzie doszło do rozwodu. Formalnie Ferguson nadal jest księżną Yorku, przez co bierze udział w wielu wydarzeniach. Tym razem zjawiła się na aukcji dzieł sztuki organizowanej przez Fundację amfAR podczas Festiwalu w Cannes. W trakcie wydarzenia doszło do pewnych kontrowersji. 

Zobacz wideo Czy Bosacka zmieni dom po rozwodzie? Opowiedziała o randkach

Sarah Ferguson nie wytrzymała. Wybuchła podczas aukcji dzieł sztuki 

Na Festiwalu w Cannes można było wziąć udział w aukcji dzieł sztuki. Podczas wydarzenia doszło do sprzedaży portretu królowej Elżbiety II, którego autorem jest Chrisa Levine. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Jak poinformował "Daily Mail", Ferguson pojawiła się na scenie w wartej 65 tysięcy złotych kreacji i w pewnym momencie postanowiła wyrazić swoje niezadowolenie. Zgromadzona publiczność miała dyskutować o tym, na jaką następną imprezą się udadzą, a kobieta poczuła się zlekceważona i postanowiła głośno wyrazić swoje niezadowolenie.

Cicho! Wszystko, co chcę powiedzieć wam, zgromadzonym na tej sali, to: przestańmy, przestańmy, przestańmy! Widzieliście? Odsunęłam mikrofon, ponieważ wszyscy mówicie: 'Chcę iść, gdzie jest następna impreza? Co będziemy dalej robić?'

- mówiła ze sceny oburzona całą sytuacją Ferguson. Później postanowiła wygłosić przemówienie na temat zmian klimatycznych oraz ochrony środowiska. Zdjęcia księżnej Yorku z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

 

Sarah Ferguson ma problemy ze zdrowiem. Wyznała prawdę 

Była żona księcia Andrzeja poinformowała w połowie 2023 roku, że ma raka piersi. Zdecydowała się na operację i udało jej się zwalczyć chorobę. Z początkiem tego roku media poinformowały, że Ferguson zmaga się z czerniakiem. Mimo problemów ze zdrowiem, kobieta pozostaje nadal aktywna i zdeterminowana, by walczyć o ważne sprawy. 

Wściekła Sarah Ferguson ucisza publiczność na Festiwalu w Cannes. Wybuchła podczas aukcji dzieł sztukiWściekła Sarah Ferguson ucisza publiczność na Festiwalu w Cannes. Wybuchła podczas aukcji dzieł sztuki Fot. Dominik Gajda / Agencja Wyborcza.pl

Czy Sarah Ferguson przesadziła?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.