Rodzina królewska szuka pracowników do zamku Balmoral. Znamy wymagania

Zarządcy zamku Balmoral ogłosili, że poszukują pracowników na kilka stanowisk. Praca na rzecz brytyjskiej rodziny królewskiej jest na wyciągnięcie ręki.

Praca na rzecz brytyjskiej rodziny królewskiej być może brzmi jak abstrakcja, ale dla niektórych wybrańców będzie jak najbardziej realna. Zarządcy szkockiego zamku Balmoral ogłosili, że poszukują pracowników. Jasno określono też wymagania. 

Zobacz wideo Brytyjczycy ocenili Meghan i Harry'ego

Zarządcy zamku Balmoral szukają pracowników. "Poszukujemy osób pełnych pasji"

Zamek Balmoral, który mieści się w szkockim Aberdeenshire, znany jest jako letnia rezydencja brytyjskiej rodziny królewskiej. To właśnie w tej posiadłości królowa Elżbieta II uwielbiała spędzać wakacyjny czas. Tam też zmarła 8 września 2022 roku. Teraz zarządcy zamku szukają nowych pracowników. "Wyobraź sobie pracę z oddanym zespołem pośród zapierających dech w piersiach krajobrazów szkockiego Highlands, gdzie będziesz miał szansę pracować dla naszych gości. Obecnie poszukujemy osób pełnych pasji, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku: kierownik sklepu z pamiątkami w pełnym wymiarze godzin, sezonowi przewodnicy turystyczni w pełnym i niepełnym wymiarze godzin oraz pracownicy restauracji w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin" - czytamy w ogłoszeniu, które zostało zamieszczone na oficjalnym profilu Zamku Balmoral na Instagramie. Z ogłoszeń wynika także, że poszukiwane są osoby z doświadczeniem w handlu, najlepiej takie, które posiadają prawo jazdy. Dalej czytamy, że istnieje możliwość zakwaterowania oraz że należy wysłać CV i pod wskazany adres e-mail. Niestety, co bardzo nieeleganckie, nie podano widełek płacowych. Warto w tym miejscu jednak nadmienić, że w lipcu zamek Balmoral ma być udostępniony dla zwiedzających w szerszym niż do tej pory wymiarze. Pracy więc może być całkiem sporo. 

 

Król Karol III chętnie zatrudnia Polaków w swoich posiadłościach

Co ciekawe król Karol III wyjątkowo ma cenić sobie polskich pracowników, którzy pracują dla niego w Pałacu Buckingham i Clarence House. Król ma uważać Polaków za wyjątkowo sumiennych i rzetelnych. W rozmowie z Plotkiem wypowiedział się na ten temat książę Jan Lubomirski-Lanckoroński. - Król ma bardzo dużą przyjemność związaną z zatrudnianiem Polaków. Ogromnie mnie to cieszyło, że bardzo chwalił Polaków, którzy pracują dla niego zarówno w Clarence House, jak i teraz w Buckingham Palace. Więc jest to na wielu poziomach pozytywny wizerunek Polski, która dociera do brytyjskiej rodziny królewskiej. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie król i królowa odwiedzą Polskę - to byłoby wspaniałe wydarzenie - mówił Jan Lubomirski-Lanckoroński. 

Chciałbyś/Chciałabyś pracować dla rodziny królewskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.