Książę Harry pokazał wzruszające zdjęcie mamy podczas przemówienia. Zrobił to w wyjątkowy sposób

Książę Harry podczas jednego z ostatnich wystąpień zdobył się na wyjątkowy gest. Podzielił się wyjątkowym zdjęciem księżnej Diany. W ten sposób chciał uczcić pamięć o tragicznie zmarłej mamie.

Zjazd Travalyst to niebywałe święto dla wszystkich miłośników ekologii i życia w zgodzie z naturą. Wydarzenie organizowane jest rokrocznie i przyciąga wiele znamienitych nazwisk. Nie inaczej było i tym razem. W pewnym momencie doszło do wirtualnego wystąpienia księcia Harry'ego, które nie obeszło się bez echa. Towarzyszyło mu wiele osobistych akcentów, a przemowa w dużej mierze dotyczyła podróży zgodnych z ekologicznym duchem. 

Zobacz wideo Brytyjczycy tak oceniają królową Camillę

Książę Harry wygłosił wirtualne przemówienie. Towarzyszyła mu wyjątkowa oprawa

16 kwietnia bieżącego roku książę Sussex połączył się za pośrednictwem wideo, aby wygłosić przemówienie na dorocznym zjeździe Travalyst. Wydarzenie odbyło się na południu Francji. Książę nalegał, aby branża turystyczna wzięła pod uwagę zrównoważony rozwój w centrum turystyki i postawiła nacisk na ten właśnie aspekt. Poza przemyślaną przemową uwagę przykuwało pomieszczenie, w którym znalazł się Harry. Na półce w tle wisiało zdjęcie przedstawiające go jako chłopca ze swoją zmarłą matką, księżną Dianą. Fotografia, która pojawiła się również w czerni i bieli we wspomnieniach Harry'ego - "Spare", przedstawia księcia czule obejmującego matkę i kładącego głowę na jej ramieniu.

Księżna Diana zmarła w sierpniu 1997 roku w wypadku samochodowym w Paryżu, gdy książę Harry miał zaledwie 12 lat. Gest skierowany w stronę tragicznie zmarłej matki doskonale dowodzi tego, jak była ona ważna dla księcia.

Książę Harry poruszył wiele ważnych kwestii. Użył dających do myślenia argumentów

Podczas swojego wirtualnego wystąpienia książę Harry rozmawiał z ludźmi, na których podróże i turystyka mają wpływ. Podkreślił, że ważne jest nieustanne doskonalenie i nie spoczywanie na laurach. "Coraz więcej osób chce podejmować świadome decyzje dotyczące podróżowania, tak aby wszyscy odczuli z niego korzyści. Travalyst i jej partnerzy wnoszą łączną wartość rynkową wynoszącą prawie 3 biliony dolarów i ciężko pracują, aby zapewnić te właśnie zasoby" - stwierdził podczas długiej przemowy książę. Podczas wystąpienia wyraźnie dało się zauważyć, że temat ten jest bliski Harry'emu.

Książę HarryKsiążę Harry Fot. '60 minutes' / Youtube / Screenshot

Czy ekologia odgrywa ważną rolę w twoim życiu?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.