Księżna Kate wygląda "szczuplej niż zwykle"? Piers Morgan nie ma wątpliwości

O zdrowiu księżnej Kate wciąż rozpisują się media na całym świecie. Fani martwią się, że żona Williama jest w ciężkim stanie. Ostatnio głos zabrał prezenter Piers Morgan.

Księżna Kate w styczniu 2024 przeszła operację jamy brzusznej. Informacje w tej sprawie przekazywał Pałac. Żona księcia Williama ma wrócić do obowiązków w okolicach Wielkanocy. Fani zaczęli się jednak martwić stanem zdrowia kobiety. W mediach społecznościowych pojawiło się dużo teorii spiskowych. Niektórzy są przekonani, że z Kate dzieje się coś niedobrego. W ostatnim czasie sprawę skomentował Piers Morgan. Przytoczył słowa osoby, która rzekomo widziała księżną na żywo. 

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. Co jest nie tak?

Księżna Kate zmieniła się z wyglądu? Piers Morgan przytoczył słowa naocznego świadka

Kontrowersje wzbudziło zdjęcie księżnej Kate z dziećmi, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych 10 marca 2024 roku. Z okazji Dnia Matki kobieta miała zapozować z trójką pociech. Niedługo później fani zaczęli węszyć spisek. Większość z nich była przekonana, że zdjęcie zostało zedytowane. Jak się okazało, była to prawda. Przeprosić za tę sytuację miała sama Kate. Dla internautów był to kolejny dowód, że księżna może być w znacznie cięższym stanie. Brytyjski dziennikarz i prezenter Piers Morgan ostatnio stwierdził, że jeden z jego znajomych widział Kate na żywo. Żona księcia Williama miała być "znacznie chudsza". - Nie jestem przekonany, czy zdjęcie samej Kate zostało zrobione tydzień przed Dniem Matki. Znam kogoś, kto widział ją w tym tygodniu i stwierdził, że w niczym nie przypomina tej na zdjęciu. Po prostu ktoś, kto ją zna, wpadł na nią i powiedział, że wygląda znacznie szczuplej niż na fotografii - wyznał Morgan w wywiadzie dla zagranicznego portalu TMZ. Myślicie, że to prawda? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Księżna KateKsiężna Kate Fot. @ITV News / YouTube / screenshot

Na słynnym nagraniu wystąpiła sobowtórka księżnej Kate? Jest odpowiedź

Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie, na którym rzekomo znajduje się księżna Kate. Fani zaczęli spekulować, czy nie jest to czasem sobowtórka kobiety, 40-letnia Heidi Agan. Ta postanowiła zabrać głos i rozwiać wszelkie wątpliwości internautów. W rozmowie z portalem TMZ podkreśliła, że nie ma jej na wspomnianym filmiku. - To nie byłam ja! W tamtym czasie, gdy powstało nagranie, byłam pracy. Na 100 proc. nie ma mnie na nagraniu. (...) Myślę, że wszystkie teorie powstały, ponieważ nie ma zbyt dużo oficjalnych informacji na temat zdrowia Kate - wyjaśniła. Więcej szczegółów na temat sobowtórki księżnej Kate znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: Pierścionek zaręczynowy Diany zaszkodził księżnej Kate? Teoria o klątwie słynnego klejnotu przeraża

Sobowtórka księżnej Kate zabrała głos w sprawie nagrania, które obiegło świat. Postawiła sprawę jasnoSobowtórka księżnej Kate zabrała głos w sprawie nagrania, które obiegło świat. Postawiła sprawę jasno fot. https://www.tiktok.com/@tmz/, https://www.youtube.com/@EntertainmentTonight

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.