Dawno niewidziany najmłodszy syn Michaela Jacksona. Ale się zmienił!

Wokół najmłodszego syna Michaela Jacksona zawsze unosiła się aura tajemniczości. Blanket Jackson stroni od mediów. Ostatnio został przyłapany przez paparazzi w Los Angeles.

Najmłodszy syn Michaela Jacksona został ostatnio przyłapany przez paparazzi podczas spaceru w Los Angeles. 22-letni Blanket Jackson był widziany po wyjściu z kina. Syn legendarnego piosenkarza stara się trzymać z dala od świateł reflektorów. 

Zobacz wideo Warnke ocenia oscarowe filmy. Jeden szczególnie ją zachwycił

Blanket Jackson przyłapany przez paparazzi

Michael Jackson doczekał się trójki dzieci: Prince Michaela I, Paris oraz Prince Michaela II. Do najmłodszego syna króla popu przylgnęło jednak imię Blanket. Co ciekawe, w ostatnich latach mężczyzna posługuje się imieniem Bigi. Wszystko dlatego, że w młodości miał doznać wiele przykrości w związku ze swoim przezwiskiem. Teraz został zauważony przez fotoreporterów, gdy wychodził z jednego z kin w Los Angeles. Miał na sobie koszulkę z logo "Gwiezdnych Wojen", czarne sportowe spodenki, białe skarpetki Nike i czarne tenisówki. Jego włosy są teraz znacznie krótsze niż przed laty i sięgają do ramion. 

Blanket Jackson na najnowszym zdjęciuBlanket Jackson na najnowszym zdjęciu Blanket Jackson na najnowszym zdjęciu. Fot. KAMA/East News

Najmłodszy syn króla popu stroni od mediów

O najmłodszym dziecku Michaela Jacksona było głośno już kiedy miał zaledwie dziewięć miesięcy. 19 listopada 2002 roku Jackson pojawił się na jednym z hotelowych balkonów, trzymając chłopca poza balustradą. Chciał w ten sposób pokazać syna reporterom, ale to zachowanie wywołało prawdziwy skandal. Pseudonim Blanket wziął się właśnie stąd, że chłopiec miał wówczas kocyk na głowie. 

Syn Jacksona od dziecka stronił od towarzystwa innych osób. Unikał wystąpień i wywiadów. Miał siedem lat, gdy zmarł jego ojciec, a on znalazł się pod opieką babci i kuzyna. Media donosiły, że izolowali go od świata zewnętrznego. Dorosły już Blanket w 2021 roku wziął udział w brytyjskim programie śniadaniowym "Good Morning Britain". Oprowadził wówczas dziennikarzy po rodzinnej posiadłości. Zorganizował też imprezę halloweenową, podczas której zbierał fundusze dla Heal Los Angeles. Fundacja pomaga ubogiej młodzieży z miasta. 

Jakiś czas temu sieć obiegło zdjęcie, które opublikował raper Omer Bhatti, który przed laty współpracował z Michaelem Jacksonem. Na fotografii możemy dostrzec Blanketa, który z posępną miną pozuje w towarzystwie swoich kuzynów. Ma na sobie czarną koszulę i spodnie. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.