Książę William na gali BAFTA pojawił się sam. Za kulisami zdradził sekret księżnej Kate

Książę William pojawił się na tegorocznej gali rozdania nagród BAFTA. U jego boku zabrakło jednak księżnej Kate, która dochodzi do siebie po operacji jamy brzusznej. Następca tronu nawiązał do żony. Ujawnił sekret z ich związku.

Książę William na tegoroczne rozdanie nagród BAFTA przybył w eleganckim stroju, jednak nie mógł liczyć na wsparcie żony. Podczas gali przyznawane są nagrody w dziedzinie filmu przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych, której książę William od 2010 r. jest przewodniczącym. Za kulisami następca brytyjskiego tronu miał okazję udzielić kilku wywiadów. W jednej z rozmów nawiązał do księżnej Kate. Żona księcia Williama na jakiś czas zrezygnowała z pełnienia królewskich obowiązków, co ma związek z rekonwalescencją po operacji jamy brzusznej. 

Zobacz wideo Prezydent Andrzej Duda kłaniał się księciu Williamowi

Książę William na BAFTA wystąpił bez żony. Zdobył się na piękne słowa w kierunku Kate 

Książę William podczas gali wyglądał na wyjątkowo samotnego. Od 2017 roku na wydarzeniu towarzyszyła mu księżna Kate. W tym roku syn króla Karola zasiadł obok Cate Blanchett i razem z hollywoodzką gwiazdą obserwował ceremonię prowadzoną przez Davida Tennanta. Za kulisami wyznał, że nie miał okazji obejrzeć "Barbie", za to widział "Oppenheimera" Christophera Nolana. Próbował się wytłumaczyć z kinowych zaległości i podkreślił, że miał "inne rzeczy na głowie". Przy okazji nawiązał do księżnej Kate i zdecydował się podzielić sekretem z ich związku. 

Przepraszam, że nie ma ze mną Kate, ona uwielbia BAFTA. Wszystkie filmy, które oglądam, ona ogląda ze mną. Przechodzimy przez nie razem

- wyznał następca brytyjskiego tronu w rozmowie z Elaine Bedell, dyrektor generalną Southbank Centre w Londynie.

Publiczne wyjścia członków rodziny królewskiej zawsze wywołują sensację. Jak książę William zachowywał się na wydarzeniu? Kamery uchwyciły jego zachowanie. Niewątpliwie sprawiał wrażenie opanowanego, jednak można zaobserwować, że w towarzystwie żony czuje się znacznie pewniej. Więcej znajdziecie TUTAJ. Księżna Kate cały czas dochodzi do siebie po operacji jamy brzusznej. W ramach rekonwalescencji podjęła ważną decyzję i opuściła Londyn. Na cel podróży wybrała Anmer Hall w Norfolk, gdzie razem z księciem Williamem mają piękny dom. Najnowsze zdjęcia księcia Williama są w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.