Euro 2024. Dawno niewidziana Adele pojawiła się na trybunach. Ale się odstrzeliła! Kibicowała też inna gwiazda

Adele jest wielką fanką piłki nożnej, toteż wokalistka kibicowała Anglikom podczas półfinału Euro 2024. Synom Albionu kibicował również Ed Sheeran.

Euro 2024 nieuchronnie dobiega końca. Finał wydarzenia zaplanowano na 14 lipca. Tymczasem 10 lipca w półfinale rozgrywek zmierzyły się ze sobą Anglia i Holandia. Obie reprezentacje walczyły o miejsce w finale, w którym zwycięzca zagra z Hiszpanią. Mecz Anglia-Holandia już od pierwszych minut okazał się niezwykle emocjonujący. Równie silne emocje wzbudziły także gwiazdy, które 10 lipca znalazły się na trybunach stadionu w Dortmundzie.

Zobacz wideo Adele szaleje po zdobyciu gola przez Anglię

Adele dobrze bawiła się na meczu? Minę miała nietęgą

Podczas półfinału Euro 2024 na trybunach, wśród kibiców znalazły się także gwiazdy. Mowa o Adele i Edzie Sheeranie. Pierwszy o tym, że muzycy kibicowali Anglii, poinformował portal Bild. Później do sieci trafiły fotografie zarówno piosenkarki jak i wokalisty. Na zdjęciach widać, że wykonawczyni takich hitów, jak "Hello" oraz "Something About You" pojawiła się na wydarzeniu w casualowej, ale niezbyt sportowej stylizacji. Tego dnia Adele wybrała prostą czarną marynarkę, którą zestawiła z białą koszulką oraz ciemnymi jeansami. Do tego postawiła na złotą biżuterię, nienaganny makijaż i pięknie układające się włosy.  Jednak to nie stylizacja wokalistki zwracała uwagę, ale zachowanie Adele. Piosenkarka wyglądała bowiem na spiętą, wręcz zdenerwowaną. Na ujęciach widać, że nie uśmiechała się, ale trzymając w ręce kubek z napojem, bacznie obserwowała mecz. W niektórych momentach widać było, że miała nietęgą minę. I nic w tym dziwnego, że Adele z powagą podeszła do widowiska. Nie od dziś wiadomo, że jest wielką fanką piłki nożnej. Wokalista od lat kibicuje Tottenhamowi Hotspur, co udowodniła niejednokrotnie, kiedy z dumą nosiła szalik z barwami wspomnianego klubu. Ponadto Adele jest wielką fanką reprezentacji Anglii. Zdjęcia, na których widać piosenkarkę na trybunach stadionu w Dortmundzie znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Ed Sheeran bawił się wybornie

Do sieci trafiły też zdjęcia Eda Sheerana, który także podczas półfinału Euro 2024 kibicował Anglikom. Wokalista w przeciwieństwie do Adele postawił na sportowy styl. Na meczu pojawił się w luźnej czerwonej koszulce, a na głowie miała czapkę z daszkiem. Muzyk ciągle się uśmiechał i wyglądało na to, że oglądając mecz, bawił się doskonale w towarzystwie kolegi, który także cieszył się dobrym humorem. Ujęcie, na którym widać kibicującego Anglikom Eda Sheerana znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.