Brad Pitt nie ma kontaktu z dziećmi! Boli go, że córka pozbyła się jego nazwiska. "Bardzo smutne"

Brad Pitt i Angelina Jolie są po rozwodzie, jednak wciąż prowadzą batalię o francuską winnicę. Aktora najbardziej przytłacza jednak sytuacja z dziećmi, które coraz bardziej się od niego odsuwają.

Brad Pitt poznał Angelinę Jolie na planie "Pana i Pani Smith". To wtedy między nimi zaiskrzyło. Mimo że aktor był wówczas partnerem Jennifer Aniston, nic nie mogło stanąć na drodze do zakazanej miłości partnerującej mu Angeliny. Choć na początku był to romans, szybko okazało się, że między nimi jest coś więcej. Pitt zdecydował się na małżeństwo i dzieci z Jolie. Przez jedenaście lat uchodzili za złotą parę Hollywood, aż do momentu, kiedy aktorka wniosła pozew o rozwód, zarzucając Bradowi alkoholizm i znęcanie się nad dziećmi. Do dziś walczą ze sobą w sądzie o winnicę we Francji. Choć sąd przyznał prawo do opieki nad dziećmi matce, Brad może się z nimi widywać. 

Zobacz wideo Żona Adamczyka poznała Brada Pitta. Jest zachwycona Wybierz serwis

Coraz gorsza sytuacja z dziećmi przybija Brada Pitta

Brad Pitt jednak ma niemały problem. Obecnie kręci film o wyścigach Formuły 1 w Europie, przez co kontakt z dziećmi jest utrudniony. Nie pomaga również fakt, że starsza z trójki biologicznych dzieci z Angeliną - Shiloh niedawno skończyła 18 lat i prawnie postanowiła zrezygnować z posługiwania się nazwiskiem ojca. Młodsza, Vivienne, w jednym ostatnich projektów teatralnych, w których brała udział, również została podpisana jako Vivienne Jolie, a nie Vivienne Jolie-Pitt. To wszystko ma, jak donosi magazyn People, spędzać Bradowi sen z powiek.

Brad praktycznie nie ma kontaktu ze swoimi dorosłymi dziećmi. W ostatnich miesiącach jego kontakty z młodszymi dziećmi są bardziej ograniczone ze względu na harmonogram zdjęć. Kocha swoje dzieci i za nimi tęskni. To bardzo smutne. Nadal jest szczęśliwy z Ines [de Ramon] (kobietą, z którą ma się spotykać - przyp. red.), ale rani go rozdzielenie z dziećmi

– ujawnił informator portalu.

Angelina Jolie z córką w pasujących stylizacjach na gali. Vivienne wcześniej odcięła się od ojca

Angelina Jolie coraz chętniej pokazuje się publicznie z dziećmi. Ostatnio pozowała fotoreporterom podczas Tony Awards. Towarzyszyła jej 15-letnia córka Vivienne. Obie postawiły na podobne kolorystycznie stylizacje. Bardziej jednak media i fanów interesował fakt, że wcześniej 15-latka miała odciąć się od ojca i używać we wszystkich swoich projektach, m.in. "The Outsiders" nazwiska matki. Nie jest jednak wiadomo, czy złożyła do sądu wniosek o zmianę nazwiska, jak jej starsza siostra Shiloh.

Brad Pitt i Angelina Jolie dogadają się w sprawie dzieci?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.