Rozstali się w atmosferze skandalu, teraz walczą o alimenty. Aktorka donosi, że nie ma za co żyć

Alice Evans i Ioan Gruffudd niegdyś byli parą. Teraz aktor świetnie się bawi w towarzystwie nowej narzeczonej. Tymczasem ekspartnerka oskarża go o pozostawienie jej z dziećmi w skrajnej biedzie.

Alice Evans i Ioan Gruffudd tworzyli zgrane i znane małżeństwo. Ona zasłynęła m.in. z "Pamiętników Wampirów", a on ma na koncie wiele drugoplanowych ról w hollywoodzkich produkcjach. Wraz z upływem czasu sielanka się jednak skończyła. Trzy lata temu aktorka obwieściła, że po latach wspólnego życia mąż postanowił odejść od rodziny. "Mój ukochany mąż i bratnia dusza od 20 lat ogłosił, że odchodzi od rodziny, zaczynając od następnego tygodnia. Ja i moje córeczki jesteśmy bardzo skołowane i smutne. Nie przedstawił nam żadnych argumentów poza tym, że już mnie nie kocha. Jest mi bardzo przykro" - napisała wówczas na Twitterze. Teraz Alice Evans oskarża Ioana Gruffudda o pozostawienie jej i dzieci bez środków do życia. 

Zobacz wideo Lipińska pierwszy raz pokazała partnera na ściance. Wymowna reakcja na Barona

Alice Evans i Ioan Gruffudd rozstali się w atmosferze skandalu 

Alice Evans otwarcie relacjonowała rozstanie. Aktora męża o przemoc psychiczną. Jej wpisy w mediach społecznościowych zaczęły jednak szybko znikać. Okazało się, że Ioan Gruffudd ma dostęp do jej kont i postanowił je usunąć. Później aktorka dowiedziała się, że mąż złożył papiery rozwodowe bez jej wiedzy. W udzielanych wywiadach wielokrotnie podkreślała, że nie rozumie takiego rozwoju spraw, a najbardziej szkoda jej córek. Ioan Gruffudd z kolei odbił piłeczkę i twierdził, że to w stosunku do niego stosowano techniki manipulacyjne i przemoc. Aktor szybko jednak stworzył nową relację z Biancą Wallace. Para pojawiła się ostatnio wspólnie na premierze filmu "Bad Boys: Ride or Die".

Alice Evans oskarża Ioana Gruffudda o niepłacenie alimentów. Twierdzi, że nie ma za co żyć 

Portal Page Six dotarł do dokumentów sądowych, z których wynika, że Ioan Gruffudd, który prowadzi dość wystawny tryb życia, od miesięcy unika płacenia alimentów.  "Gdy ja walczę o to, by położyć na stół jakieś jedzenie swoim dzieciom, Ioan podróżuje po świecie" - czytamy w serwisie. W dalszej części artykułu dowiadujemy się, że w ostatnim czasie Ioan Gruffudd miał nabyć drogi pierścionek zaręczynowy dla ukochanej, a także dwa zegarki marki Rolex. Z dalszej dokumentacji wynika, że Alice Evans domaga się, aby Ioan Gruffudd łożył na nią i na dzieci, dopóki nie odbędzie się rozprawa sądowa rozstrzygająca ich sytuację finansową. Wcześniej zasądzono, aby Ioan Gruffudd płacił 3 tys. dolarów miesięcznie. Jednak z relacji aktorki wynika, że pieniądze nie wpłynęły na jej konto ani w maju, ani w czerwcu. Warto zaznaczyć, że zanim aktorzy stanęli na ślubnym kobiercu, postanowili zawrzeć intercyzę. ZOBACZ TEŻ: Gwiazda "M jak miłość" po 12 latach związku dowiedziała się o zdradzie. "Powiedział, że się zakochał".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.