Pryianka Chopra wyciągnęła stopę i... natarła ją czosnkiem. Internauci zdębieli. Niesłusznie

Priyanka Chopra wylewa siódme poty na planie filmu "The Bluff". Aktorka nabawiła się licznych obrażeń. W trudnych momentach może liczyć na wsparcie męża. Chopra pokazała, jak po trudnej pracy na planie ukochany naciera jej stopy.

Priyanka Chopra w 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu z Nickiem Jonasem z zespołu The Jonas Brothers. Ich relacja od początku wzbudzała ogromne zainteresowanie, bo aktorka jest o dziesięć lat starsza od swojego partnera. Para w 2022 roku powitała na świecie córkę, która urodziła się za pomocą surogatki i pierwsze sto dni życia spędziła na oddziale intensywnej opieki dla noworodków. Małżonkowie bardzo długo ukrywali tożsamość małej Malti i nie upubliczniali jej wizerunku. W końcu zdecydowali się ujawnić, jak wygląda ich córka, kiedy jej sławny tata wraz z braćmi Kevinem i Joe otrzymał gwiazdę w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd.  Priyanka Chopra aktualnie pracuje na planie nowego filmu "The Bluff", do którego zdjęcia zaczęły się w czerwcu. Aktorka wykonuje w produkcji wiele scen akcji. W najnowszym poście pokazała obrażenia, jakich nabawiła się na planie. Chopra ujawniła też, jakiej procedurze poddaje się wieczorami. 

Zobacz wideo Warnke ma na Instagramie zdjęcia z byłym mężem. "Piotrek jest mi szczególnie bliski"

Priynka Chopra pokazała, jak mąż naciera jej stopy. W komentarzach posypały się pytania

Priyanka Chopra właśnie opublikowała na Instagramie serię zdjęć z kilku ostatnich tygodni. Na ujęciach możemy zobaczyć jej córeczkę, zdjęcia z mężem i ujęcia z planu filmowego. Aktorka od jakiegoś czasu pracuje w Australii na planie filmu "The Bluff". Grana przez nią bohaterka wykonuje wiele scen akcji, więc Chopra podczas miesiąca na planie nabawiła się całkiem pokaźnej kolekcji obrażeń i otarć, którymi pochwaliła się na Instagramie. Największą uwagę zwrócił jednak ostatni slajd, na którym Nick Jonas naciera stopy swojej ukochanej kawałkami czosnku. W komentarzach od razu posypały się pytania od skonsternowanych fanów, którzy byli ciekawi, co to za praktyka. Jak się okazuje, ten sposób znany jest od lat i m.in. pomaga wzmocnić naszą odporność.  Zdjęcia obrażeń aktorki, których doznała na planie najnowszej produkcji, znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Priyanka ChopraPriyanka Chopra fot. instagram/priyanka

O co chodzi w nacieraniu stóp czosnkiem? To stary i sprawdzony sposób na infekcje

W czosnku, który od dawien dawna uznawany jest za naturalny antybiotyk, znajduje się związek chemiczny o nazwie allicyna - siarkoorganiczny związek o działaniu bakteriobójczym. Jak czytamy na stronie national-geographic.pl allicyna potrafi "oszukać" naszą skórę i z łatwością pokonać jej barierę ochronną i dostać się do krwiobiegu. Nacieranie podeszwy stóp kawałkami czosnku to po prostu stary sposób na walczenie z drobnymi infekcjami i metoda na wzmocnienie organizmu.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.