Priyanka Chopra i Nick Jonas po raz pierwszy pokazali twarz córki. "Jak ojciec! Dwie krople wody"

Priyanka Chopra i Nick Jonas zdecydowali, że nie chcą ukrywać już wizerunku ich rocznej córki Malti. Dziewczynka debiutowała na ważnym dla ojca wydarzeniu. Jak wygląda? Fani twierdzą, że to miniaturka Nicka.

Nick Jonas i Priyanka Chopra w styczniu 2022 roku zostali rodzicami dziewczynki o imieniu Malti Marie. Ich córka przyszła na świat z pomocą surogatki i pierwsze 100 dni życia spędziła na oddziale intensywnej terapii noworodków. Para bardzo długo strzegła prywatności Malti i nie upubliczniała jej wizerunku. Na Instagramie rodziców pojawiała się odwrócona i z zasłoniętą twarzą. Priyanka Chopra zabrała Malti na ważny dla jej ojca dzień. Nick Jonas wraz z braćmi, Kevin i Joe, otrzymali gwiazdę na Hollywoodzkiej Alei Gwiazd. Podczas inauguracji fani po raz pierwszy zobaczyli twarz jego córki i rozpoczęła się wielka debata, do którego z rodziców jest bardziej podobna. Według fanów geny braci Jonas wygrały.

Zobacz wideo Maryla Rodowicz o poprawianiu zdjęć: Co tam noga od krzesła, ważne, żebym ja dobrze wyglądała

Bracia Jonas otrzymali gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. Priyanka Chopra po raz pierwszy pokazała córkę

Bracia Jonas właśnie dołączyli do 2600 osobistości, które zostały upamiętnione na Hollywoodzkiej Alei Gwiazd. Ten wyjątkowy dzień dla rodziny Jonasów skradła jednak roczna dziewczynka, córka Nicka i Priyanki Chopry, Malti. Fani piosenkarza i aktorki mogli po raz pierwszy zobaczyć, jak wygląda ukrywana dotąd córka gwiazdorskiej pary. Na Instagramie natychmiast rozpoczęła się gorąca dyskusja, do którego z rodziców dziewczynka jest bardziej podobna.

Jestem z ciebie taka dumna kochanie! Gratuluję Bracia Jonas - napisała Priyanka Chopra na Instagramie.
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

W komentarzach na Instagramie fani prawie jednomyślnie stwierdzili, że geny braci Jonas są dominujące i mała Malti kropla w kroplę wygląda jak jej sławny ojciec Nick Jonas. Pojawiły się też pytania dotyczące DNA dziewczynki. Kilka osób zasugerowało, że jeśli Malti została urodzona przez surogatkę, nie ma wspólnych genów z rodzicami. Bardzo szybko zareagowano na te rewelacje. 

Geny braci Jonas są tak silne! Wszystkie ich dzieci bardziej przypominają ojców niż matki. 
Zadajecie naprawdę dziwne pytania. Ja też jestem dzieckiem urodzonym przez surogatkę i mam takie samo DNA jak moi rodzice. Surogatka pomaga donosić dziecko do czasu porodu. Dlaczego ludzie ciągle głoszą fałszywe teorie, o tym, że dziecko z surogatki w żadnej sposób nie jest powiązane z rodzicami?!
Ona wygląda jak Nick! Jak dwie krople wody - czytamy w komentarzach.
 

Zobacz też: "Królowe życia". Laluna świeci "tureckimi zębami". Pokazała je spiłowane przed założeniem licówek. Drastyczny widok

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.