Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami. Dziecko urodziła im surogatka

Nick Jonas został ojcem. Piosenkarz poinformował o tym fanów, wydając specjalne oświadczenie na Instagramie. Chociaż gwiazdor zespołu Jonas Brother od kilku lat jest żonaty, dziecko urodziła surogatka.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nick Jonas  został ojcem. Gwiazdor znany przede wszystkim z występów w zespole Jonas Brothers poinformował o tym na Instagramie, zamieszczając odpowiednie oświadczenie. Możemy w nim przeczytać, że dziecko urodziła surogatka. 

Zobacz wideo Dziecko Eminema, poinformowało, że jest osobą niebinarną

Nick Jonas został ojcem 

Żoną Nicka jest aktorka, Priyanka Chopra. Para spotyka się od 2018 roku, raptem po kilku miesiącach znajomości zakochani zdecydowali się pobrać. Niedawno piosenkarz zamieścił zdjęcie, na którym widzimy go przytulonego do ukochanej. Fotografia spotkała się z bardzo żywą reakcją fanów, bowiem małżonkowie bardzo dbają o swoją prywatność. Większość zdjęć udostępnianych przez muzyka wiąże się z jego trasą koncertową czy karierą, a nie życiem prywatnym. W piątkowy wieczór Nick opublikował oświadczenie, w którym ogłosił, że wraz z żoną zostali rodzicami.

Cieszymy się, że możemy potwierdzić, że powitaliśmy na świecie nasze dziecko urodzone przez surogatkę. Z szacunkiem prosimy o prywatność w tym wyjątkowym czasie. Chcielibyśmy teraz skupić się na naszej rodzinie. Dziękujemy bardzo.
 

Priyanka Chopra jest o dziesięć lat starsza od męża. Urodziła się w Indiach. W 2000 roku wygrała konkurs Miss World. Po zdobyciu głównej nagrody rozpoczęła karierę aktorską. Dziś jest uznawana za jedną z największych hinduskich gwiazd. Europejska publiczność zna ją głównie z takich produkcji, jak "Matrix Zmartwychwstanie", "Biały tygrys" i "Baywatch. Słoneczny Patrol".

Gratulujemy parze powiększenia rodziny!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.