Suri Cruise zakochana. Niech lepiej Tom zasłoni oczy [ZDJĘCIE]

Suri Cruise jest szczęśliwie zakochana, na co wskazują najnowsze zdjęcia córki znanych aktorów. Ostatnio została przyłapana na czułościach z chłopakiem. Zobaczcie sami.

Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes przyszła na świat w 2006 roku. Dziś jest już pełnoletnia i coraz częściej rozpisują się o niej w mediach. Niedawno podziwialiśmy jej fotografie z balu maturalnego, a obecnie przyglądamy się temu, jak wygląda jej związek. Jesteście ciekawi, komu oddała swoje serce?

Zobacz wideo Tom Cruise potrafi zaskoczyć

Suri Cruise w amorach. Córka gwiazdorów całowała się na ulicy

Fotoreporterzy są zaciekawieni córką gwiazdorów od jej najmłodszych lat. Obecnie Suri Cruise częściej porusza się po mieście z chłopakiem niż ze znaną mamą. Ostatnio była widziana u boku Toby'ego Cohena w Central Parku w Nowym Jorku. Wybrała się z nim na spacer w słoneczny dzień. Zakochani trzymali się za ręce i całowali. Wydawali się być bardzo zainteresowani swoim towarzystwem, co jest szeroko omawiane na zagranicznych portalach. Co natomiast wiadomo o ukochanym córki gwiazdorów? Toby Cohen to początkujący artysta, którego pasją jest muzyka. Rozwija się jako piosenkarz i autor tekstów. Jesienią tego roku zacznie studiować na Berklee College of Music w Bostonie. Suri Crusie z kolei wybrała inny szkołę, mianowicie Carnegie Mellon w Pittsburghu, gdzie będzie rozwijała się w tańcu. Fotografie zakochanych znajdziecie w galerii.

Suri Cruise z chłopakiem podczas baluSuri Cruise z chłopakiem podczas balu https://www.youtube.com/watch?v=8UM4E66vilo

Suri Cruise i jej kontakt z ojcem. Tom Cruise będzie chciał naprawić relację z córką?

Rozpad małżeństwa znanych aktorów wiele zmienił w opiece nad ich córką. Po rozwodzie z aktorem Katie Holmes uzyskała całkowitą opiekę nad Suri. Wówczas więź Toma Cruise'a z córką bardzo się osłabiła. W dawnych wywiadach mówił, że co pewien czas utrzymuje z córką kontakt telefoniczny. W wyniku pełnoletności Suri Cruise, w mediach mówi się o ewentualnym naprawieniu jej relacji z ojcem. Pewne spekulacje mówią, że Tom Cruise uciął kontakt z córką ze względu na ruch scjentologiczny. Z pewnością chciałby, aby Suri dołączyła do sekty. "Hello Magazine" z kolei podaje, że córka gwiazd nie chce odnawiać relacji z ojcem i odcina się od niego także w kwestii finansów. Przez długi czas Tom Cruise płacił bowiem alimenty wynoszące 400 tys. dolarów rocznie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.